2410
2553
عنوان

بچه ها هزینه ی آرایشگاه عروسیتون چقدر شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2645 بازدید | 116 پست
خانمایی که بالای ۳ تومن پول ارایشگاه دادن مگه چیکار کرده ارایشگر؟

برا من پنج شد والا کار خاصی هم نکرد لنز که خودم خریدم ناخنم از این چسبی زد فقط ارایش پنج گرفت رنگ مو رنگ معمولی گذاشت ولی خوب پیش ادم معروف رفتم خدایی خشگل دراورد همه هنگ کردن 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
خودت اونقدر خوشگلی نیازی به ارایش غلیظ  نداری نچرال و زیبا خیلی بهم میاین خوشبخت بشین

مرسی عزیزدلم 😘😘😘

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عقدته یا عروسی؟ 

گفتم که چون از اول قصد نداشتیم عروسی بگیریم تصمیم گرفتم روز عقدم لباس سفید بپوشم و تور داشته باشم 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
والا بعضیها بالا پرونی میکنن ۸ تومن ۹ تومن پول آرایشگاه  من سال ۹۸ بهترین آرایشگاه مشهد شد ۱ ون ...

چون هایلایت عروس بیشتر میگیرن من یه ارایشگاه دیگه هایلایت کردم خیلی کمتر چون ارایشگاهی که برای عروسیم رفتم گفتن یک میلیون هایلایت موهات فقط ..لنز ارایشگاه میده ۵۰۰تومن به بالا درصورتی که ادم خودش میتونه بیرون بخره چقدرارزون تر..خیلی چیزای دیگههههه

🙏اللَّهُمَ صَلَّی عَلیٰ مُحمَّد وَآل مُحمَّد 🙏
2714
خيلي ناز هستي عزيزم ❤️😍 خوشبخت بشي

مرسی عزیزم 😍😘

چون هایلایت عروس بیشتر میگیرن من یه ارایشگاه دیگه هایلایت کردم خیلی کمتر چون ارایشگاهی که برای عروسی ...

برا من رنگم معمولی زد فقط ارایش صورتمو 5 گرفت لنز و تاج با خودم بود😑 البته زیادم روم کار نکرد ولی خیلی خشگل شدم 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

هزینه ارایشگاه دقیقا کی شده چهل هزارتومن؟

اخه اینجا الان ی بند۳۵هزارتومنه

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
هزینه ارایشگاه دقیقا کی شده چهل هزارتومن؟ اخه اینجا الان ی بند۳۵هزارتومنه

دقیقا دقیقا همین مرداد ۹۹ 😁

سال 88شیشصد تومن یه آرایشگاه متوسط رو به بالا ولی کارش خوب بود بعد همه ش مادرشوهرم فکر میکرد از آرایشگاهم چون سرشناس نبود ناراضیم خدا رحمتش کنه عقد یکی از فامیلاشون منو برد یه ارایشگاه توپ مردم مونده بودن من عروسم یا عروس عروسه  

2706