2726

الان اگر باز پولی که دستمه رو ببرم طلا بخرم ایرادی داره. ضرر میکنم در آینده و...... مشکلش چیه، راهنماییم کنید ترخدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان اگر مجدد طلا بخری که کلی ضرر کردی

یا ماشین بخر تا پولت از دست نرفته و ارزشش کم نشده

یا طلای دست دوم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

چرا نمیذاره ماشین بخری؟

قبلش مشورت نکردی؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
ماشینم بخری ضرر نکردی .اما اگه طلای دست اول بخری کلی ضرر میکنی. آگهی بده طلای دست دوم میخوای. یا برو ...

من میتونم النگوهامو با طلای دست دوم عوض کنم باز ضرر میکنم؟؟

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
ماشینم بخری ضرر نکردی .اما اگه طلای دست اول بخری کلی ضرر میکنی. آگهی بده طلای دست دوم میخوای. یا برو ...

ببین هدفم این هست که طلا رو داشته باشم. تر خدا مطلب رو برام باز کن چرا صرر میکنم اگر مثلا الان برم دوتا النگو بخرم. من بلد نیستم برام خوب توصیح بده خیر ببینی 

الان اگر مجدد طلا بخری که کلی ضرر کردی یا ماشین بخر تا پولت از دست نرفته و ارزشش کم نشده یا طلای د ...

چرا صرر میکنم این موضوع رو برام باز کن. من بلد نیستم ترخدا توضیح بده برام 

2706