2726

واه مگه بهت آموزش نداده. یاد گرفتی دیگه. 

بعدشم ظاهرتو حفظ کن بفهمه استرس داری ردت میکنه 😊😊😊😊تو میتونی عزیزم

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
عزیزم بلد هم باشی تا دوبار اول افسر رد میکنه .مگه اینکه آقا باشی و خیلی وارد .چون هر وقت رد بشی یه پ ...

نه عزيزم من همون اولين بار قبول شدم البته به هيچ كس نگفتم رفتم امتحان دادم 😁

أفسر كلي ازم تعريف كرد و كيف كرده بود من تنها خانمي بودم اون روز كه قبول شدم 😁

البته من رانندگي تو خونم بوداا جوون بودم عشقش و داشتم قشنگ😂

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه عزيزم من همون اولين بار قبول شدم البته به هيچ كس نگفتم رفتم امتحان دادم 😁 أفسر كلي ازم تعريف كر ...

منم تنها خانومی بودم قبول شدم. منم دفعه اول. 

تو منی یا من توام 😉😉😉😉

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
عه  آفرین تعجبم کردم فکر کردم الان میگی بالای ۲۵ یا ۳۰ بودم منم ۱۸ سال بود بهم میگفتن سنت کمه ع ...

ممنون مرسی ❤😍 خیلی خوبه گواهی نامه داشتن

نه ۲۰ سالمه کلا 

من روز تولد ۱۸ سالگیم رفتم ثبت نام کردم😂 مربیه میگفت هولی دختر 

بعد نوبت آموزش هام افتاد اواخر خرداد ماه 

توی تیر ۲۸ تیر بود انگار آزمون دادم 

۱۰ مرداد هم گواهی نامم صادر شد 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
ممنون مرسی ❤😍 خیلی خوبه گواهی نامه داشتن نه ۲۰ سالمه کلا  من روز تولد ۱۸ سالگیم رفتم ثبت نام ...

من 19 سالگی رفتم چون پشت کنکور بودم. زنه میگفت 18 سالت شد بیا حالا جانداری. 🙁🙁🙁

گفتم خانم من 19 سالمه. می‌گفت ببینم شناسنامتو گفتم باهام نیست اومدم شرایط ثبت نام بپرسم ازتون. گفت دروغ میگی خانوم. اون لحظه قیافه من 🙁🙁🙁

قیافه خانومه 🤤🤤🤤🤤

وقتی با مدارک برگشتم قیافه من 😒😒😒😒

قیافه خانومه 🙁🙁🙄🙄🙄

عوضی آبرومو جلو سه تا پسر برد وقتی ام اولین بار قبول شدم قیافش اینجوری بود 😳😳😳😳

ممنون مرسی ❤😍 خیلی خوبه گواهی نامه داشتن نه ۲۰ سالمه کلا  من روز تولد ۱۸ سالگیم رفتم ثبت نام ...

آخی عزیزم😊 سن‌منو هم حساب میکردن ببینن ۱۸ سالمو تموم کردم شایدم من سال ۹۰ ثبت نام‌کردم ۹۱ گواهیم اومد اون موقع یکم سخت میگرفتن شایدم واقعا رانندگیم مشکل داشت اره منم خیلی دوست دارم رانندگی کردنو من چند سال بود پشت فرمون ننشسته بودم کلاااااااا یادم رفته بود استرس داشتم تازه دوماهه به کمک شوهرم ماشین میرونم 

من 19 سالگی رفتم چون پشت کنکور بودم. زنه میگفت 18 سالت شد بیا حالا جانداری. 🙁🙁🙁 گفتم خانم من 19 ...

😂😂😂به منم میگفتن بت نمیخوره ۱۸ سالت باشه 

اخه من خیلی ریزه پیزه ام 

کلی هم همه مسخرم میکردن گفتم میخوام گواهی نامه بگیرم میگفتن پات به گاز میرسه و اینا 

ولی برام مهم نبود وقتی یه ضرب قبول شدم حتی آیین نامه ها رو بدون غلط قبول شدم 

همشون حرفاشونو پس گرفتن😂

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
آخی عزیزم😊 سن‌منو هم حساب میکردن ببینن ۱۸ سالمو تموم کردم شایدم من سال ۹۰ ثبت نام‌کردم ۹۱ گواهیم او ...

خیلی خوبه اصلا نترسین رانندگی مهارته اصلا ادم یادش نمیره 

😂😂😂به منم میگفتن بت نمیخوره ۱۸ سالت باشه  اخه من خیلی ریزه پیزه ام  کلی هم همه مسخرم ...

چه شبیهیم 😂😂😂😂😂

خوبه ضایعشون کردیم 😎😎😎

چه شبیهیم 😂😂😂😂😂 خوبه ضایعشون کردیم 😎😎😎

خیلی 😂😎

خیلی خوبه اصلا نترسین رانندگی مهارته اصلا ادم یادش نمیره

آره نه آخه من‌۹ سال بود اصلا ماشین‌نرونده بودم جا داشت دوباره برم آموزشگاه حرفه ای بهم یاد بدن که دست شوهرم درد نکنه با چند بار داد زدن سرم الان واسه خودم راننده ای شدم 😂😂😂😂

آره نه آخه من‌۹ سال بود اصلا ماشین‌نرونده بودم جا داشت دوباره برم آموزشگاه حرفه ای بهم یاد بدن که دس ...

خاله منم ۱۰ سال گواهی نامه داشت اصلا نشست 

بعد رفتیم بیرون که مثلا یادش بدن 😂😂😂 یهو وسط اتوبان زد رو ترمز ۲۰ تا ماشین پشت سر هم کوبیدن به هم پشت سرش 

بدبخت دیگ کلا نشست 

نباید بترسید اصلا ترس خودش عامل فراموشی میشه

آره نه آخه من‌۹ سال بود اصلا ماشین‌نرونده بودم جا داشت دوباره برم آموزشگاه حرفه ای بهم یاد بدن که دس ...

وای من بابام داد میزد سرم 😆😆😆

الان ماتونستیم 💪💪💪🙈🙈🙈

2706