2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم بلد هم باشی تا دوبار اول افسر رد میکنه .مگه اینکه آقا باشی و خیلی وارد .چون هر وقت رد بشی یه پ ...

ربطی نداره 

من دفعه اولم‌قبول شدم حتی کلی افسر تحسینم کرد گفت خانم رانندگیت خیلی خوبه 

از ۵۹ نفر کلا ۹ نفر قبول کرد که ۳ تاشون خانم بودن

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
عزیزم بلد هم باشی تا دوبار اول افسر رد میکنه .مگه اینکه آقا باشی و خیلی وارد .چون هر وقت رد بشی یه پ ...

دقیقا ولی جاری من میگه دفعه اول قبول شدم 😐داداشم چند سال بود رانندگی میکرد دست فرمونش عالی بود پارسال گواهی نامشو گرفت باره دوم قبول شد 

2714
😭

استرس نداشته باش اصلا 

از پشت ماشین برو سوار ماشین شو

تا نشستی اینه ها و صندلیتو تنظیم کن 

بعد دنده رو خلاص کن و ماشین روشن کن 

بعد کمربندتو ببند 

ترمز دستی یادت نره بخوابونی 

موقع دور زدن و خروج از پارک حتما حواست باشه علاوه بر راهنما یه نگاه هم به پشت سرت کنی 

بدون اجازه افسر دنده عوض نکن 

نبش کوچه ها اگ گفت پارک کن حتما اجازه بگیر 

بعد اینکه دوبل زدی اگ‌گفت دنده عقب برو فرمون نیم دور باید برگردونی 

وقتی کارت تموم شد ترمز دستی بکش و ماشین خاموش کن

موقع پیاده شدن هم با دست راست درو باز کن و پیاده شو

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

من جلسه اول قبول شدم

خدایا عاشقان را باغم عشق آشنا کن، ز غم های دگر غیر از غم عشقت رهاکن، تو خود گفتی که در قلب شکسته جای داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 💔
کسی ک اصلا یادم نداده آموزشش خیلی با فاصله میرفتم بخاطر دانشگا وسرکارم بودم نمیرسیدم

نگران نباش فوقش یکی دوبار رد میشی من باره چهارم یا پنجم قبول شدم ۹ ساله گواهی نامه گرفتم دقیق یادم نمونده خیلی رد شدم😂

ربطی نداره  من دفعه اولم‌قبول شدم حتی کلی افسر تحسینم کرد گفت خانم رانندگیت خیلی خوبه  ا ...

یعنی بازم دو سوم قبولی آقایون هستن .البته شما نمونه بودی ولی در اصل این به تبدیل شده به منبع پول در اوردن چون بعدش دوباره یکی دو جلسه باید پول به اموزشگاه بدی برای کلاس و یه مبلعی هم حساب دولت واریز کنی  .نمیگم قبولی نمیدن چرا اتفاقا به تعداد انگشت دست میدن ولی غالبا بار اول دوم رد میکنن .

عزیزم چند سالت بود گواهی نامه گرفتی؟

۱۸ سال

یعنی بازم دو سوم قبولی آقایون هستن .البته شما نمونه بودی ولی در اصل این به تبدیل شده به منبع پول در ...

اره چون کلاس اضافه ها هر جلسش ۵۰ تومن باید بدن با اموزشگاه زد و بند میکنن که بندازن 

خداروشکر من پول کلاس اضافه هم اصلا ندادم کل گواهی نامه گرفتم با ۵۰۰ تومن جمع شد 😂

2706