2726
عنوان

راهنماییم کنید لطفا

66 بازدید | 8 پست

دلم شدیدا گرفته حس میکنم نیاز ب ازادی دارم تو این وضع  هم نمیشه جایی رفت دوس دارم یه جرقه بزنم ک روحیه ام بهتر بشه ب خاطر مریضی لوزه هام احتمال از دنیا رفتن هم دارم اوضاعم یه کم داغونه

کاش بجای باران ک همه دوستش دارند ولی با چتر زیرش می روند عشق ببارد تا همه زیرش خیس شوند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4809668/ديشب-ب-ارزوم-رسيدم-حاجت-دارها-بيان-ختم-سفره-ي-صلوات-داريم?page=1

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
از دنیا رفتن احتمال نیس یقینه اونم واسه همه نه فقط تو

متوجه نیستی چون که منظورم اگ اوضاعه لوزه هام بدتر بشه احتمال مرگ ب زنده موندنم ۵۰ درصده

کاش بجای باران ک همه دوستش دارند ولی با چتر زیرش می روند عشق ببارد تا همه زیرش خیس شوند
پس ببین مردن و ترجیح میدی یا خونه موندنو

مگه اگ برم بیرون میمرم گفتم ب خاطر لوزه هام ممکنه بمیرم ن چیز دیگ

خب عزیزم سعی کن تو خونه یکم وقتتو پر کنی و لذب ببری از روزهات..فیلم ببین غدای مورد علاقتو بپز بخور ب خودت برس ب یکی از دوستای نزدیکت بگو بیاد بشینه ..انقدم ب مردن فک نکن سعی کن مشکلتو نادیده بگیری

بخدا کاربر قدیمی ام😐