2737
2734
عنوان

چکار کنم این رفتارم درست بشه

139 بازدید | 18 پست

بچه ها من خیلی زودرنج و لوسم یکی بهم بگه بالا چشت ابروعه زود ناراحت میشم

گاهی اوقات اطرافیانم اذیت میشن میگن چرا انقد لوس بازی درمیاری  دست خودمم نیست...چه کنم به نظرتون؟

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4809668/ديشب-ب-ارزوم-رسيدم-حاجت-دارها-بيان-ختم-سفره-ي-صلوات-داريم?page=1

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
چند سالتونه من سنم کم بود همین جوری بودم ولی الان با دوتا بچه دیگه محکم شدم

20 سالمه

من اصن تحمل سختی رو ندارم نمیدونم چکار کنم

منم اینطوری بودم، الان پوست کلفت تر شدم..

خودم به این فکر کردم که چقدر الکی حرص خوردم و فرصت های زیادی رو برای شاد بودن از دست دادم..

سعی کردم نسبت به حرف و رفتار دیگران بی خیال تر شم، مثلا خیلی وقتا به خودم میگم فکر کن این آدم بچه است، آدم از بچه دلخور نمیشه..

خودمم، نه بیشتر نه کمتر
معلومه سنت کمه.درست میشه اجتماعی بشی و با ادمای مختلف و تیپای مختلف سر و کار داشته باشی اوکی میشی

20 سالمه

اتفاقا با آدمای زیادی سر و کار دارم تو دانشگاه ولی بازم اینطورم

خودم منشاشو از تربیت خونوادم میدونم

من اصن لوس نیستم ولی گاهی واقن ناراحت میشم زود بیشتر میشه گف زودی بهم‌ بهر میخورع ولی همش ب رو نمیارم مخصوصن اونایی ک برام عزیزن فقط گاهی سرد میشم.

لوس اصن خوب نیس هرکی بخاد میتونه عوض شه

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
20 سالمه من اصن تحمل سختی رو ندارم نمیدونم چکار کنم

اصلا سخت نیس بازیگریه فقط من 18 سالمه با اینکه زود رنجم ولی دارم تمرین میکنم که این عادت بدم بره که موفق هم شدم فقط تند خویی مونده

کاربری دست دو نفر 
من اصن لوس نیستم ولی گاهی واقن ناراحت میشم زود بیشتر میشه گف زودی بهم‌ بهر میخورع ولی همش ب رو نمیار ...

من که 20 ساله عوض نشدم امیدوارم بتونم بهترش کنم حداقل

2706