2733
2739
عنوان

پسره خر تو تاکسی اعصابمو خورد کرد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4090 بازدید | 172 پست

یبار با دوستم سوار شدیم.یه اقایی بعد نا نشست.دیدم دوستم یه جیزی گفت به اقاهه ولی نفهمیدم جی.موقع میاده شدنم گفت بیشعور بی شخصیت.گفتم چی شده؟گفت رسما تو بغلم نشسته بود گفتم لطفا یکم برین اونطرفتر برگشت گفت نه من جام راحته😐

وا توهم هیچی نگفتی واسه من اتفاق افتاد  برگشم ب راننده گغتم زیر این اقا سوزن گذاشتین  ک هی عقب جلو میره راننده هم گرفت پیادش کرد وسط راه 😂😂😂

من😂

راننده😠

پسره😒

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید چجوری میشه که خانم و آقا باهم سوار شن تو تاکسی؟؟؟؟ ینی میشه واقعن؟ مثلا دو تا آقا اون عقب باشن بازم خانومه میره عقب میشینه؟؟؟؟ ما تو شهرمون ندیدم اینجوری آخه

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

ی بار سوار تاکسی شدم پسره بااااز نشسته بود هی خودمو جم کردم بدتر کرد منم گفتم اقای راننده نگهدار این منو با خواهر و مادرش عوضی گرفته رانندهه پیاده شد مث سگ زدش😊😊😊😊

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
2731
همون موقع بلند میگفتی آقا صاف بشین. ولی چطور وقتی دستش رو گذاشت رو پات جیغ نزدی من بودم ناخودآگاه ج ...

اخه نزاشتم دستشو بزاره رو پام 

دیدم دستش داره نزدیک پام میشه فوری خودمو کشیدم اونور

واقعا اولین بار بود نمیدونستم باید چه عکس العملی نشون بدم

ببین تو این شرایط باید کیفتو بزاری بین خودتو اون طرف. بعدشم مگه به راننده تاکسیا مگه نگفتن به خاطر کرونا دونفر عقب بشینن 😕😕😕

لعنت بهشون 

ما خودمونم دلمون واسه خودمون نمیسوزه. 

از این به بعد پول نفرسومم بده تا کسی رو سوار نکنه عزیزم. یا جلو بشین همیشه حتی اگه چندتا تاکسی رد شدن پربودن 🤗🤗😝🤗

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2738
روت نشد پس وایسا ازت سواستفاده کنن متاسفم واقعا! فک میکنی معنی تجاوز چیه

من اونقدری بهم دس درازی شده حس میکنم یه کالا عم...

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

ما ی بار داشتیم میرفتیم حرم خییییلی شلوغ بود ی پسره از روب رو میومد دستشو زد ب رون پای خواهرم نمیدونی چ جنگی شد خواهرم میپرید بالا مشت میزد توسرش پسره افتاد کف خیابون خواهرم با لگد میزد تو پهلوش چن تا مرداهم ک اونجا بودن میگفتن بزنش حقشه😂😂تازه بعد مامانم از راه رسید اصن نمیدونس جریان چیه فقط دید ک خواهرم داره میزنه اونم رفت چن تا مشت و لگد زد بعد ک مردم جدا کردن و پسره رفت تازه مامانم پرسید خب حالا جریان چی بود😂😊😂😂😂😂😂

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
ببخشید چجوری میشه که خانم و آقا باهم سوار شن تو تاکسی؟؟؟؟ ینی میشه واقعن؟ مثلا دو تا آقا اون عقب باش ...

بله میشه 

من خیلی سوار میشم همشون خودشونو جمع میکنن 

روم نشد یعنی چی 😐داد می‌زدی میگفتی دست لجنتو از روی پای من بردار یکی هم میخوابوندی زیر گوشش

باید میگفتی تا راننده  پرتش کنه از ماشین بیرون 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

استارتر یه خاطره بگم بخند

سالها پیش وقتی مجرد بودم همچین اتفاقی واسم افتاد

جالبه مامانم هم این سمتم نشسته بود

پسره شروع کرد به کرم ریختن

اولش هیچی نگفتم بعد که دیدم ول نمیکنه

با آرنجم یه جوری کوبیدم تو شکمش که فکر کنم طحالش پاره شد😂

بعد به راننده گفتم آقا همین جا نگه دار این آقا میخواد پیاده بشه😁😁😳

راننده نگه داشت خم شدم درو باز کردم پسره رو از پشت گردنش گرفتم هلش دادم بیرون😂😂

خیلی چسبید بهم با اینکه خیلی ترسیده بودم و دستام داشت میلرزید

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2706