2737
2734
عنوان

پسره خر تو تاکسی اعصابمو خورد کرد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4090 بازدید | 172 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ی بار تو خیابون ی پسری لپمو کشید

چنان با کیف زدم تو سرش

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

نمی دونم شاید خودمم سکوت میکردم اگر در شرایط قرار میگرفتم 

ولی من باشم کیفمو میکوبم تو صورتش میگم نفهم اشغال پای منو از پای خودت تشخیص نمیدی ؟ کوری یا کرم داری ؟ 

انقد سروصدا میکردم راننده بیرونش کنه 

اه حرصم گرف 

2738

این خوبه نوجوون بودم تقریبا ۱۵سال پیش منم سوار تاکسی شدم پسره بیشعور دست ب سینه وایساده بود از کنار دستشو دراز میکرد ۳۰نمو میگرفت مرتیکه خر. منم کم سن بودمو ترسو هیچی نگفتم و گذاشتم فیض ببره😅

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴

سریع برخورد کن

از راننده بخواه مداخله کنه

این برخورد فقط دفاع از حق خودت نیست . اگر اون بیمار رو ادب کنی از حق یک دختر کوچولوی نابالغ که شاید قربانی بعدیش باشه دفاع کردی

دفع بعد بلند بگو ببخشید اگه ناراحتید من پیاده شم!اخه خیلی تکون میخورید!!!!معمولا خودشونوجمع میکنن

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

همون موقع بلند میگفتی آقا صاف بشین.

ولی چطور وقتی دستش رو گذاشت رو پات جیغ نزدی من بودم ناخودآگاه جیغ میزدم.

روم نشد دیگه چه صیغه ایه؟

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2706