2726

من مرغ وباپیازونمک آب پزمیکنم بعدرشته رشته میکنم.. تخم مرغ آب پز سیب زمینی آب پز رنده میکنم روش نخود فرنگی هم اضافه میکنم بهش کالباس وهویج وخیارشورهم رنده میکنم توش سس مایونز ویکم ماست اضافه میکنم بااب مرغ همش میزنم بعدباگوجه وسبزی تزئینش میکنم

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بش فکر میکنم لوزالمعدم میاد تو دهنم    

وای مردشورشو ببرن من اون روز خورد و خسته از اداره اومده بودن لنتی نمیدونم از کجا اومد تو ذهنم😐

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
2728

موقع پخت مرغ سیب زمینی وتخم مرغت روبشوربذارتواب مرغ بپزه دوتادونه هویج سیب زمینی باپوست خوش طعم تره اماده که شدیکم اب مرغت هم اضافه کن

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
ن بگوكنجكاوم سرصبي🥶🧐🧐🤨🤪

برای سوپرایز شوهرش الویه رو درست کرد کشید داخل چیزش شوهرش اومد بو نون خورد 😂😂😂😂

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
برای سوپرایز شوهرش الویه رو درست کرد کشید داخل چیزش شوهرش اومد بو نون خورد 😂😂😂😂

🥶🥶من برم اقدسوبيارم توسايت يه فصل بزنمش🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

عشق اقاییمم

مرغ بیشتر از  سیبزمینیش باشه خیارشورات رو حتما ریز کن رنده نکن،تخم مرغ زیاد نباشه من ذرت و نخودسبزم میزنم کمی پودر سیر اویشن و فلفل سیاه میزنم تو سسش اگر یه خرده کالباسم برا طعمش بزنی بهتره..

خدایا ممنونم اینقدر دوستم داری...عاشقتم من که....  
2706