2737
2739

دوستای مجازی گرفتار یه عشق یک طرفه شدم دعا کنید برام یا خدا یکی بهترشو بهم بده که از یادم بره یا همین عشقم دوطرفه شه دارم عذاب میکشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله 🥺🥺🥺🥺🥺خیلی سخته میدونم. ولی اگه نشد سعی کن فراموش کنی. عشقای مجازی معمولا کم به ازدواج ختم میشن. فقط ماخانوما ضربه میخوریم 😉😉

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2728

ديديش تا حالا 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738
چون عشقم یه طرفس تو میتونی بگو چجوری دو طرفش کنم

وقتی طرفت نمیخواد یعنی نمیخواد حداقل بزار همین تصویر خوب ازت تو ذهنش بمونه و خودتو خار و ذلیل نکن چون اگه قبول کنه یه جای دیگه وقتی عشقتون عمیقتر شد یهو شونه خالی میکنه

2706