2410
2553
عنوان

همینجورگی دارم از شوهرم زده میشم 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 40 پست
چرا؟

نمدونم.کلا این اخلاقش رو مخمه. اصلا نمتونم ببینم انقد بیتوجهه. حالا اگه خودش مریص بشه واویلاس. 

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورت میشه چقد همینارو واصح گفتم. انگار نه انگار. اخرشم میگه من خستم تو نمیفهمی. 

اینا رو مگه خدا بکوبه ...و از اول بسازه..  .بی احساسا

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
2456
خوشبحالت استارتر کاش جای تو بودم همین

دقیقا برا چی خوشبحالم. 😐

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
2714
آهان ... چی بگم ! به نظرت از عمد نمیاد سراغت یا واقعا متوجه نیست یا حواسش نیست

کلا من مریص میشم. اون زودتر از من مریص شده انگار. اصلا توجه نمیکنه. مثلا میگم سرم درد میکنه. اون میگه سرم داره میترکه. 

بنطرتون چرا اینجوریه

چون وقتی میگی میگه  ببخشید   اینکه چقدر زندگیت از من بهتره واسه این چیزا ناراحت میشی

ببخشید زبونی رو همه بلدن. منم میتونم صدبار بگم و کاری نکنم. برا چه چیزا میگی خوشبحالت☹️

کلا من مریص میشم. اون زودتر از من مریص شده انگار. اصلا توجه نمیکنه. مثلا میگم سرم درد میکنه. اون میگ ...

نمیدونم  ولی از مریض شدنت میترسه شاید 

دوستدنداره بی حال و پریشون باشی واسه همین اصلا نمیخواد سمتت بیاد  ( اینی که دارم میگم واقعیته برا خیلی از مردا )  

Ashk ❤..._/\_/\_/\_...❤ YuseF 
2706