2733
2734

من ۲۰ فروردین متوجه شدم ک باردارم،۱ اردیبهشت خونریزی داشتم تا پنج روز ک تو این پنج روز جنین در اولین روز  هفته ۶ سقط شد. و ۵ خرداد دوباره پریود شدم، و دیگ نشدم آزمایش بتا دادم منفی بود،

دلیلش چی میتونه باشه؟ سقطی ک شده یا مریضیی چیزی گرفتم

ای خدا جان طعم شیرین مامان شدنو  بهمون بده یا رب😔😔

من بعد سقط دوباره سر موعد پریود شدم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4809668/ديشب-ب-ارزوم-رسيدم-حاجت-دارها-بيان-ختم-سفره-ي-صلوات-داريم?page=1

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
2728

تجربه سختیه واقعا

حتما با پزشک مشورت کن احتمالا باید سونو بری ببینی چه خبره.

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...

عزیزم من تجربه سقط داشتم و دلایل زیادی داره اسپرم یا تخمک ضعیف و کار سنگین انجام دادن مادر یا از نظر ژنتیکی جنین مشکل داشته که خودش سقط شده پارازیت و الودگی هوا هم باعث سقط میشه باید بری دکتر تا برات ازمایش بنویسه دنبال یه دکتر خوب باس توکلت به خدا باشه بارداری بعدی انشا الله خدا یه بچه سالم و صالح بهت بده

اخی عزیزم.اول اینکه آزمایش بارداری دادی ؟؟احتمال داره بارداری شیمیایی بوده.و حتما سونو برو

از سقطم ۳ماه میگذره ینی اینا از عوارضِ سقط 

2738

سقط علت های مختلفی میتونه داشته باشه ، منم چند تا سقط داشتم، یکیشو که کورتاژ کرده بودم برای پاتولوژی فرستادیم مشکلی نداشت گفتن علتش ناشناخته بوده، یکیش هماتوم کنار جنین بود، یا میتونه به دلیل نقایص کیمیاست که خود جنین به علت مشکلات کروموزومی یا نقص هایی که داره زنده نمیمونه

عزیزم من تجربه سقط داشتم و دلایل زیادی داره اسپرم یا تخمک ضعیف و کار سنگین انجام دادن مادر یا از نظر ...

خدای دلیل دو دوره ی ک عقب افتاده رو نمیتونم درک کنم ک چرا 

سقط علت های مختلفی میتونه داشته باشه ، منم چند تا سقط داشتم، یکیشو که کورتاژ کرده بودم برای پاتولوژی ...

دوست عزیزم شما سرموقع بعد سقط تون باردار شدین؟؟

اخی عزیزم.اول اینکه آزمایش بارداری دادی ؟؟احتمال داره بارداری شیمیایی بوده.و حتما سونو برو

اره بارداری شیمیایی این عوارض داره ک پری بهم بریره؟؟

2706