2733
2739
عنوان

عاشق مرد ۲۰ سال بزرگتر شدن🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 2155 بازدید | 156 پست
روانشناسی میخونم هیچ تصمیم بدی تا حالا نداشتم پیشمون بشم معیارام از سر خام بودن نیست و مطمئنم تغیی ...

ادامه بده به رابطه ات به نظر من ...وقتی دوسش داری بیان کن سن یه عدده اصلا من با تفاوت سنی و اینا مخالفم اتفاقا تحصیل کرده و امروزی باشه همو درک میکنید با امید به خدا

بهترین رفیق زندگیم همسرم 💪🤞✌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه خب خیلی کار خاصیه اینکه ندیده نشناخته توی چند تا پیام توان اینو دارید که عاشق بشید ...

نه منظورم عاشقی نیست مگه همه چیز عاشقیه منظورم اینه که به چند روش مختلف میشه اشنا شد عشق چه واقعی چه مجازی چیز بیخودیه کلا

من برای خودکشی خیلی خیلی خیلی ترسو هستم و اما برای زیستن بسیار پرو!..😊💛🧡💚❤💜
2728
سه ماه پیش این تاپیکو گذاشتی 19 سالت بود الان 21 کلا خوشت میاد مردمو سرکار بزاری بخندی؟

خانم محترم میتونی بهتر هم صحبت کنی

من اگر اینجا سنم رو کمتر گفتم بخاطر اینه هر دختری دوست داره سنش رو یک یا دو سال کمتر نشون بده

اما اینجا ترجیح دادم سن دقیقم رو بگم هنوز چند ماه مونده ۲۱ سالم بشه عزیزم

اما عادت به رند کردن دارم

فکر نکنید ۸ صبح بیکارم بیام تاپیک بزنم 

نه منظورم عاشقی نیست مگه همه چیز عاشقیه منظورم اینه که به چند روش مختلف میشه اشنا شد عشق چه واقعی چه ...

اره مجازی میشه آشنا شد خیلیم خوبه ولی شناخت بهتر توی دیدار اتفاق میوفته اگه بخاد به ازدواج ختم بشه

اگه ایشون شخصیت کاریزماتیکه و کلی فالور داره مطمئن باش تنها نیستی و صدها کشته مرده در سطح یا بالاتر از خودش هم داره ، کلا به اینجور علاقه ها دل نبند سعی کن در دنیای واقعی ادمت رو پیدا کنی

راستی متخصص چی هستن؟

فقط خندم گرفت نه و آره نداره اما میدونم اکثر اینجور خوش اومدنا بی دلیل نیست باشه هم آخر و عاقبت ندار ...

اقا طرف خوشبحالش نیست؟

ی دختر ۲۱ ساله عاشقش شده بی هیچ زحمتی؟! 

انصاف داشته باش طرف خرشانسه خب!

2738
اگه ایشون شخصیت کاریزماتیکه و کلی فالور داره مطمئن باش تنها نیستی و صدها کشته مرده در سطح یا بالاتر ...

خیلی فالور زیاده نداره

اما انقدر راحت چت کردیم حس کردم اونم تنهاست

حتی در مورد من پرسید که کجام و چکار میکنم

اقا طرف خوشبحالش نیست؟ ی دختر ۲۱ ساله عاشقش شده بی هیچ زحمتی؟!  انصاف داشته باش طرف خرشانسه خ ...

من از هر کسی خوشم نمیاد که حتی جواب سلامشونم نمیدم

مشکل من اینه شما به عنوان یه مرد با تجربه حاضری با همچین دختری باشی؟

اقا طرف خوشبحالش نیست؟ ی دختر ۲۱ ساله عاشقش شده بی هیچ زحمتی؟!  انصاف داشته باش طرف خرشانسه خ ...

🤣🤣🤣🤣ای وای

من برای خودکشی خیلی خیلی خیلی ترسو هستم و اما برای زیستن بسیار پرو!..😊💛🧡💚❤💜
خیلی فالور زیاده نداره اما انقدر راحت چت کردیم حس کردم اونم تنهاست حتی در مورد من پرسید که کجام و ...

۴۱ سالشونه؟ 

خب شما چیزی از علاقت نگو ولی حتما عکس العمل به استوریا نشون بده ، کامنتاشم بخون ببین دختر دیگه هم هست یا نه

۴۱ سالشونه؟  خب شما چیزی از علاقت نگو ولی حتما عکس العمل به استوریا نشون بده ، کامنتاشم بخون ب ...

همین حدوداس سنش

اصلا نمیگم

میترسم جواب بدم به استوریا فکر کنه اویزونم یا سبکم و عادی بشم

میخوام اروم برم جلو

از سمتی میترسم یکی از این دخترای زرنگ بره سمتش

خانم محترم میتونی بهتر هم صحبت کنی من اگر اینجا سنم رو کمتر گفتم بخاطر اینه هر دختری دوست داره سنش ...

عزیزم چه کنم حرفات هیچکدوم با عقل جور در نمیاد

یا خیلی سنت کمه و هنوز سرد و گرم زندگیو نچشیدی که این حرفارو میگی یا سرکار گذاشتی مارو

بهرحال بهتره عجله نکنی واسه ازدواج با دکتر مهندس

در بدترین حالت 60سال میخای با طرف زیر یه سقف باشی 

برو دانشگاه پنج نفرو ببین با دو نفر حرف بزن و در آخر با یکی که اخلاق داره سالمه اهل کار و زندگیه ازدواج کن

طرفو ببین بشناس رفتارشو با مردم و خانوادش به چشمت ببین بعد بهش فکر کن

دوست داشتم بفرستم ولی اون چه گناهی کرده حریم خصوصیش رو از بین نمیبرم

باشه عزیزم. میخواستم حد صمیمیت بسنجم

به هر حال اول مطمن ‌شو زن نداره و کسی تو زندگیش نیست بعد وارد رابطه شو

2706