2726

بنظرم وجود یه کرم ترمیم کننده تو هر خونه ای ازواجباته اصلا مگه میشه آدم تو طول هفته ی خراش برنداره شده با قابلمه دستمون بسوزه حتما اتفاقی میوفته 

فک کن قرار باشه جای همشون بمونه وحشتناک میشه بعد چن سال

من الان گوشه چشمم ضربه خورد زخم شده  دستمم دوجا یه خط باریک خورد ب قابلمه جاش سوخته البته سطحی ولی ممکنه جاش بمون یا دیر بره بنظرتون کرم ترمیم کننده چی بگیرم؟ کلا تو اینجور مواقع چیکار میکنید؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای بچه ها هم میشه زد این کرم ها رو؟ من دخترم خیلی زخم که میشه جاش لکه میمونه از این کرم های ترمیم کننده بزنم خوب میشه یا واسه بچه ها ضرره

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
😐😐 خيلى گرون شده متأسفانه. وقتى ايرانيا ٧٠ ٨٠ تومنه، اينا ديگه معلومه چى ميشه 😑

فاطمه جان عکسشو گذاشتم اگه اینه تا سفارشش بدم تو دیجی زده 255 ولی تو سایتای دیگه قیمتش کمتره یجا 190 زده یجا 130 یجا هم 120 میخوام اگه همینه 120 رو سفارش بدم

فاطمه جان عکسشو گذاشتم اگه اینه تا سفارشش بدم تو دیجی زده 255 ولی تو سایتای دیگه قیمتش کمتره یجا 190 ...

همينه. فقط دو مدل داره، يه مدل مخصوص بعد ليزره، اون يكى كه ترميم كننده س و شما بايد بگيرى، روش نوشته repair cream.

تو عكس واضح نيست نوشته ش

2706