2726
عنوان

بچه ها یه سوال😳

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 56 پست
واقعا آخه کارش هم دولتی نیست

ربطی نداره روش جذب بچه مذهبی 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
اینکه معلومه هرجا منفعتی باشه اسم از اسلام میبرن و میرن سمت آخوندا تا پارتیشون اوکی بشه احتمالا میخو ...

شغل خوبی داره خودشم 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رائفی پور سخنرانی های محشری داره منو شوهرمم دیشب ساعت ۱۲ داشتیم انلاین سخنرانیاشو میدیدم خیلی تاثیر ...

اره حتی اگ مذهبی ام نباشی خب حرف حق حقه هرکسی باشه تاییددمیکنه

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
2728
 با پیج کاریش؟ 😑 

فکر میکنی مذهبی نیست

من دوسه تا همکلاسی آقا دارم،خیلی فاز منفی داشتن تو دانشگاه،بعد یه چیزایی ازشون دیدم فهمیدم اتفاقا بچه‌های خوبی هستن!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
ت از کجا میدونی ک اعتقاد نداره شاید ت دلش اعتقادداره

خانوادشون تقریبا مذهبین ولی نه خیلی در حدی که میدونم مادرش اهل نماز و روزه ست

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
چرا بترکی🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

میترسم نتونم خودمو کنترل کنم یه حرفی بزنم حالا بیا جمعش کن 🥺🥺🥺🥺

سری قبل درمورد هواپیما حرف زدم 😐😐😐ترکیدم

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
این چیزا هم کمک میکنه بهتر تو چشم باشه

نمیدونم 🤔 شاید 

خانوادشون تقریبا مذهبین ولی نه خیلی در حدی که میدونم مادرش اهل نماز و روزه ست

خب همینع دیگه منم شوهرم پدرومادرش خیلی مذهبی ان اما شوهرم اعتقاد نداره اما ت دلش خیلی ام اعتقاد داره و اتفاقا از ادمای مذهبی بیشترخوشش میادو حرفشونو قبول داره

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
یعنی چی ترکیدم 😂😂😂 گزارش میشی و قطع حساب کاربری منظورته

آره منظورم همونه دیگه 😕😕😆😆😆😆

من شانس ندارم. دست به گزارشهاام که دیگه نگم 😩😩

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
نمیدونم 🤔 شاید 

واقعا چرا این حرفارو باور میکنی

این کاربرا بدون اینکه اون آقارو بشناسن،راحـــت دارن قــضاوتــش میکنن! و میگن لابد به خاطر فلان چیز اونارو فالو کرده!

شما چرا گوش مــیدی؟!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2706