2726
عنوان

بچه ها یه سوال😳

328 بازدید | 56 پست

رفتم دیدم یه پسری از آشناهام که  ادم مذهبی هم نیست با پیجش چند تا پیج فالو کرده از جمله ، رائفی پور و سایت رهبر و امام خمینی و سید حسن خمینی و رئیسی 

آخه تا جایی که میدونم میونه خوبی با آخوندا هم نداشت الان چیشده رفته این پیجا رو فالو کرده به نظرتون؟🤔

مذهبی نبود و اهل نمازم نبود  آخه الان پیج رائفی پور رو میخواد چیکار؟😶😶

هوففف دارم از فضولی خفه میشم  

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها تاپیک رو به فنا ندید فقط 😐

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

😂 میخاد فحشا رو بخونه بخنده 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب معلومه دیگه 🙁🙁🙁

من برم. جرعت حرف زدن ندارم. میترسم دوباره بترکم 

بای 👋👋👋😁😁😁

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2728

هیچ کسی از دل کسی خبر نداره شاید باطنش اونی نیست که دیدی 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
😂 میخاد فحشا رو بخونه بخنده 

با پیج کاریش؟ 😑 

با پیج کاریش؟ 😑 

عهههه پیج کاریه پس قطعا واسه ریا کاری وسیا نمایی دنبال میکنه 😂

چ ربطی ب مذهبی داشت..خواسته بدونه چیا نوشتن چیا میگن حتما نباید مذهبی بود که خخ

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
عهههه پیج کاریه پس قطعا واسه ریا کاری وسیا نمایی دنبال میکنه 😂

واقعا آخه کارش هم دولتی نیست

2706