1861
1823
عنوان

بچه ها یه سوال😳

314 بازدید | 56 پست

رفتم دیدم یه پسری از آشناهام که  ادم مذهبی هم نیست با پیجش چند تا پیج فالو کرده از جمله ، رائفی پور و سایت رهبر و امام خمینی و سید حسن خمینی و رئیسی 

آخه تا جایی که میدونم میونه خوبی با آخوندا هم نداشت الان چیشده رفته این پیجا رو فالو کرده به نظرتون؟🤔

مذهبی نبود و اهل نمازم نبود  آخه الان پیج رائفی پور رو میخواد چیکار؟😶😶

هوففف دارم از فضولی خفه میشم  

🌌🌝💓🧚🏻‍♀ ♾به دنبال آرزوها♾ 🌌🧚🏻‍♀️💓🌝 

😂 میخاد فحشا رو بخونه بخنده 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

خب معلومه دیگه 🙁🙁🙁

من برم. جرعت حرف زدن ندارم. میترسم دوباره بترکم 

بای 👋👋👋😁😁😁

ایشالا 99/9/9یه اتفاق خوب برام بیوفته وبه اون چه که میخوام برسم 🥰🥰🥰😃😃😃اینم به گفته دوست خوبم بود. دستش درد نکنه 💞💞😘😘😘

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

1825

هیچ کسی از دل کسی خبر نداره شاید باطنش اونی نیست که دیدی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
 با پیج کاریش؟ 😑 

عهههه پیج کاریه پس قطعا واسه ریا کاری وسیا نمایی دنبال میکنه 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1846
خب معلومه دیگه 🙁🙁🙁 من برم. جرعت حرف زدن ندارم. میترسم دوباره بترکم  بای 👋👋👋😁😁😁

بای

💛گروه زرد💛وزن شروع۱۰۸💛وزن شروع چالش پاییز ۸۸💛وزن فعلی 87.400💛وزن هدف ۶۹💛هدف اول۹۵✔💛هدف دوم ۸۷💛هدف سوم ۸۰💛هدف چهارم۷۵💛هدف پنجم ۶۹💛یا خدا چقد هدف دارم 😂😁کمکم کن خدا جونم💛تاپیک الهه جونم.به خاطر سلامتیم حتتتتما خوش اندام میشم من میتونم💪💪💪💛قدمم بگم مشغول الذمه نشم ۱۷۸😂
1794
واقعا آخه کارش هم دولتی نیست

ربطی نداره روش جذب بچه مذهبی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکه معلومه هرجا منفعتی باشه اسم از اسلام میبرن و میرن سمت آخوندا تا پارتیشون اوکی بشه احتمالا میخو ...

شغل خوبی داره خودشم 

🌌🌝💓🧚🏻‍♀ ♾به دنبال آرزوها♾ 🌌🧚🏻‍♀️💓🌝 
رائفی پور سخنرانی های محشری داره منو شوهرمم دیشب ساعت ۱۲ داشتیم انلاین سخنرانیاشو میدیدم خیلی تاثیر ...

اره حتی اگ مذهبی ام نباشی خب حرف حق حقه هرکسی باشه تاییددمیکنه

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
 با پیج کاریش؟ 😑 

فکر میکنی مذهبی نیست

من دوسه تا همکلاسی آقا دارم،خیلی فاز منفی داشتن تو دانشگاه،بعد یه چیزایی ازشون دیدم فهمیدم اتفاقا بچه‌های خوبی هستن!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
1839