2726
عنوان

کسی هست اینجا همزاد داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1316 بازدید | 66 پست
راجع به این چیزا اطلاعات ندارم ولی تا اونجا که میدونم تو قرآن می‌فرماید هرمس از یاد خدا رویگردان شود ...

نمی‌دونم من قرآن خیلی میخونم نمازم میخونم البته اون سه سال پیش که مبومد یادم نمیاد چه جور آدمی بودم اما خدایی شوهرم خیلی خوبه من همیشه میگم جاش بهشته ولی باز نمیدونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گفتن از شیاطین نیست مومنه

تا اونجایی که میدونم همزاد فقط از شیاطینه اجنه مومن از این کارا نمیکنن 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728
می‌نشست دقیقا رو گلوم تا خفگی آدم می‌ره تمام صداهای اطراف ومیتونی بشنوی اما نمیشه داد بزنی ،،ماله تو ...

من بار دوم میزد ب پام وحشت کردم دویدم هال پیس مادرم  امشبم دیدم جن جلو روم تو خونه راه میره وحشتناک بود والا باید بشینم ی سوره ای چیزی پیدا کنم بخونم بره

دریای غم ساحل ندارد  
گفتن از شیاطین نیست مومنه

من مادرم واسم دعا کرد سید گفت همزاد داره بعد اون دیگه نیومد واسه شوهرم خودم رفتم سید گفت همزادش خیلی قویع اما الان خداروشکر خیلی خوبه،،ولی شوهرم جدید که زیاد شده بود با مرده هم زیاد سرو کله داشت که به نظرم بی تاثیر نبود

وای جدی میگی

آره تو سایت حوزه. نت میتونی بری بخونی توضیح داده قشنگ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

همزاد دو نوع داریم یکی مومن و خوب که از اینده میگه و همیشه خوبتونو میخواد که معمولا لباس سبز یا سفید پوشن و همیشه لبخند بر لب دارند 

یکی بد که شکلش بده معمولا لباسای سیاه میپوشن یا قیافه کریح و زشتی دارن که ادم چندشش میشه یا میترسه 

کاربری دست دو نفر 
همزاد دو نوع داریم یکی مومن و خوب که از اینده میگه و همیشه خوبتونو میخواد که معمولا لباس سبز یا سفید ...

من خوابم اکثرا تعبیر میشن ولی اینی ک دیشب دیدم سیاه بود موهاش تا شونه شکل ظاهر خوبی نداشت

دریای غم ساحل ندارد  
باید زیر بالشت شوهرت چاقو بزاریی

گذاشتم فایده نداشت خیلی قوی بود شوهرم تو یه ماه دوتا مرده دیده بود خیلیم نزدیک دست زده بود بهشون به نظرم بی تاثیر نبوده الان خداروشکر یه ماهه نیستش

وااااه اینا که میگین واقعیه؟؟ 😧

اره بخدا خیلی بده من فکر میکردم این پا کشیدنه  الکیه تا اینکه پای خودم کشیدن  و یبارم قشنگ ضربه میزد ب پام

دریای غم ساحل ندارد  
گذاشتم فایده نداشت خیلی قوی بود شوهرم تو یه ماه دوتا مرده دیده بود خیلیم نزدیک دست زده بود بهشون به ...

خداروشکر مامان منم داشت از نوع بد خوب بعد به خواب مامانم اومد به صورت جبرئیل علیه السلام به مامانم گف که تو فقط نیم ساعت وقت داری و میمری بعد نصف گردنشو بریده گفته اون نصفو بعد نیم ساعت میبرم 

کاربری دست دو نفر 
2706