1861
1823

من خودم تعبیر خاب بلدم تقریبا اما دیشب یه خاب دیدم که نمیتونم تعبیرش کنم حالم گرفتس

خدایا هرموقع صلاح دونستی امتحانام تموم شد برای دلم کمی زندگی صلاح بدون   

من مجردم

خاب دیدم هوو دارم و هووم بارداره و با شوهرم (که دوست الانم هست و قصدمون ازدواجه )دارن داخل سینی شیر نذری پخش میکنن و منم نشستم رو میز و دارم نگاشون میکنم و اون زنه هم میدونست من هووشم ولی با زنه حرف نمیزدیم ولی شوهرم اشاره میکرد بهش چیزی نگو بارداره

نمیتونم تعیرش کنم گیج و منگم

حالم یجوریه .دوستمم از صب زنگ نزده بهم یکم باعث شده فکرم درگیر شه

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825
1841
عزیزم خواب که با تعبیرش کلی فرق داره.صدقه بده و بگو خیر۶

خداکنه از رو فکر و خیال باشه اخه با دوستم چندروزه بحث داریم خداکنه بخاطر این باشه

1794
خداکنه از رو فکر و خیال باشه اخه با دوستم چندروزه بحث داریم خداکنه بخاطر این باشه

احتمالا اونم تو فکرت بوده.من مثلا از این مدل خوابا میبینم چون از شوهرم دارم جدا میشم تعبیراشون اصولا هست که به فکر بوده و به خاطرات فکر میکرده و...

نمیتونم تعیرش کنم گیج و منگم حالم یجوریه .دوستمم از صب زنگ نزده بهم یکم باعث شده فکرم درگیر شه

برای دوستت مشکلی پیش میادکه این آدمی که میخوای باهاش ازدواج کنی مجبورمیشه کمکش کنه وتوناراحت میشی

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.

یایک مشکلی برای این آدمی که دوستی پیش میادکه توروازهمه بیشتردرگیرمیکنه نذرکن تامشکلت برطرف شه

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.
1839