2410
2553
عنوان

زندگی گل و بلبل دخترخالم😱😱

512 بازدید | 22 پست

چند روز شنیدم تو شوک موندم
دختر خالم حدود بیست و دو سال پیش تو سن ۱۵ سالگی با یه آقای۲۷ ساله ازدواج میکنه بعد سریع هم بچه دار میشن و. دو. تا دختر پشت هم میاره

زندگیشون. عالی و. پر از آرامش

جوری که همه حسرت میخوردن که اینا اینقدر با احترام با هم صحبت میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا داخل خونه جور دیگه بودن 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2720

حالا فهمیدیم طلاق گرفتن
پرسیدن گفته شوهرم حدود ده ساله پیش بهم خیانت کرد. با یه زن تو. خونه بود
از اون به بعد. من رفتم دنبال کار خودم و. اونم رفته فقط به خاطر حرف مردم و. بچه ها تو. یه خونه بودیم

2714

بگو تا برم خونه پدر شوهرم بیام بخونم لایک بزنین چشم اهو خوشگلا 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

بیشتر از این تو شوکیم که زن چرا رفته
میگه دخترها هم خبر دارن و. هیچی نمیگن
من میدیم چه قدر مظلومن طفلیا با اینکه حدود بیست سالشونه اینقدر اروم و. ساکت
بگو تو زندگیشون لجن بوده

حالا بچه ها با پدرشون موندن چون. مادرشون نمیتونه نگهشون داره بیچاره ها تو. سن ازدواج هم هستن دلم برا ...

مادرشون این همه صبر کرد چند سال دیگه میصبرید تا دخترا ازدواج کنن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706