2733
2739

آدم درونگرا معمولا نمیگه از چی ناراحت شده اما از حرفاش میفهمی که ناراحته ، حالا اینم از یکی از حرفای من بدش اومده که خودمم نمی‌دونم اون حرف چیه ، پریشب گفتم تو که بهم نمی گی هیچ وقت از چی ناراحتی پس برو تا آروم شی هر وقت خواستی بیا بگو (چون خودش هی میگفت حوصله ندارم) . حالا اینم وقتی ناراحته از یکی از حرفام شاید دو سه روز بی خبر باشه تا خودم برم سمتش😑 دفه آخری سه روز حرف نزده بود بخاطر اینکه از پسر همسایه تعریف کرده بودم که چقدر بزرگ شده😂😑😑 خب حق داشت البته چون خودمو جای اون میذارم ، آخرشم زنگ زدم مامانش تا یکم از خر شیطون بیاد پایین...آدم مغروری نیس اما نمیتونه بگه الان ازت ناراحتم وحتی اصلاااااا نمیگه ناراحتم و فقط می‌ره تو لاک خودش و دلش نمیخاد حرف بزنه تا موقعی که خودم برم و باهاش صحبت کنم. دارم روش کار میکنم و یکم بهتر شده اما دیگ ناراحتیش برا من عادی شده.... الان نمی‌دونم چیکار کنم ، من برم سمتش و عذر خواهی کنم یا نه. چون وقتی تقصیر کار اونه عذرخواهی می‌کنه اگ بفهمه ناراحتم .....

می‌دونم سخته و ازین جور حرفا، فقط میخام بدونم الان چیکار کنم ،فقططط اونایی که تجربه دارن بگن چیکار کنم....

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

باید چند روزی بزاریش حال خودش بعد دوباره اوكی میشه بهش كه پیام بدی انگار اتفاقی نیافتاده و دوباره برمیگردین شرایط عادی! هر كی یطوره اخلاق بدیه اما خیلیا بد دهنن خیلی ها دست بزن دارن ووو طرف منم میره تو خودش موقع عصبانیت و ناراحتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نامزدم این حالته  منم یه مدت ذکر یاودود میگفتم دعا میکردم و بعده کلی زنگ و پیام جواب میداد& ...

الان خودش پا پیش میذاره؟؟؟؟؟؟ حتی وقتی از دست تو ناراحته؟؟؟؟؟ نمیدونم این خودش میاد جلو یا نه . 

باید چند روزی بزاریش حال خودش بعد دوباره اوكی میشه بهش كه پیام بدی انگار اتفاقی نیافتاده و دوباره بر ...

ینی میگی یه پیام بی ربط بدم انگار هیچ اتفاقی نیفتاده؟؟؟؟ خودم تو فکر این کار بودم که یه سوال بی ربط بپرسم ازش تا ج بده. ولی خب ازین هم میترسم که جوابمو نده🙄🙄🙄🙄

نه اون موقع اخم میکنه.منم منتشو میکشم خوب میشه😄😄

خوبه حالا شما پیش همین و دور نیستین. ما از هم دوریم ⁦☹️⁩ نمیشه کاری کرد که...... ماه پیش فقد دو روز تونست بیاد اینجا 😞

2738
ایشون که ادعا میکنه منم که ناراحتش میکنم و خودش بی گناهه و اصلا اشتباهی انجام نداده نه تا به امروز ...

فک کنم اینا یجورین که وقتی یکی از دستشون ناراحت شد، خودشون بیشتر ناراحت میشن بخاطر کاری که کردن اما بروز نمیدن.....

ینی میگی یه پیام بی ربط بدم انگار هیچ اتفاقی نیفتاده؟؟؟؟ خودم تو فکر این کار بودم که یه سوال بی ربط ...

اره منم وقتای که دعوامون میشه شوهرم از خونه میره بیرون بهش زنگ میزنم میگم الان یه لیست برات  میفرستم بخر بیا.🙃

الان خودش پا پیش میذاره؟؟؟؟؟؟ حتی وقتی از دست تو ناراحته؟؟؟؟؟ نمیدونم این خودش میاد جلو یا نه .  ...

والا برامن که ازدست منم ناراحت باشه یامن ازدستش ناراحت باشم میاد حرف میزنه و مشکل رو حل میکنیم باهم شاید قهرکنه یکی دوساعت بره تو لاک خودش ولی اینجوری نیست که هیچی نگه🤦‍♀️🙄

2706