2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برنده

کار ب برندش ندارم ی نگا ب ریخت کفش بندازی پشیمون میشی از خریدش ..

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2720

همه جا ریخته که خواهر خودمم داشتم خیلی هم ارزون گرفتم همین140 یا 150 مدلش یادم نیست مدلشو ببین بزن ت نت میاد 

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
خب برند باشه     بعضی برندها طراحیشون افتضاحه. برند بودن دلیل نمیشه که حتما شیک باشه

دقیقا

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2714
اون پاپیونشم داره؟

من از یه سایت خرید میکنم ایران نیس اخرین باری که خرید کردم قبل کرونا بود سال پیش بعدش اسم اون سایت دیگه یادم رفت اگه پیداش کردم اینجا برات مینویسم اونجا کلی مدل داره همشونم برند فقط کفش نیس همه چی میفروشن حتی ساعت مچی و وسایل خونه سفارش میدادم یه خانومه خونش اونجا بود برام پست میکرد 

۴ میلیون 

مردم پول مفت زیاد دارن🙃

پاپیونشو از خرازیا دونه ای ۷ ۸ یا ۱۰ تومن میشه خرید😂

خدا نکشتت🤣🤣🤣

2706