2733
2739
عنوان

توروخدا جواب بدین

54 بازدید | 16 پست

سلام ببخشید مزاحمتون شدم حرف من ربطی به این نداره اما کمکم کنین من الان ۱۵روز سیکلمم دو روزه لکه های خونی قهوه ای  میاد خودشم کمر درد ودل درد وحشت ناک دارم من خودشم برای حامله شدن نزدیکی تواین چند روز نداشتن بنظرتون چیکارکنم سن منم ۲۴سال

ای کاش تواین😭 روزهای عزیز من نی نی دار میشدم لطفا دعاکنین نی نی سایت های عزیزممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاخیر داشتی تو پریودیت؟؟اگه تاخیر داشتی که به خاطر اونه

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی
2731

در مورد لک بینی و درد روز ۱۵ سیکل شاید هورمنات ریخته بهم یا کیست داری یا ب خاطر تخمک گزاریه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
خودشم های وسط جمله چیه ؟

میگم یعنی برای اقدام کردن نزدیکی نداشتم چون میخوام اسباب کشی کنم براهمین

ای کاش تواین😭 روزهای عزیز من نی نی دار میشدم لطفا دعاکنین نی نی سایت های عزیزممنونم 

یا هم که تنبلی تخمدان و یا کیست داری

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی
اگر لکه بینی داری و ارتباط هم نداشتی ،، به احتمال زیاد شما کیست تخمدان داری . برو سونو گرافی

ن ندارم چون تازه ماه پیش رفتم دکتر سونو گرفت یعنی تویه ماه میشه

2738
ن ندارم چون تازه ماه پیش رفتم دکتر سونو گرفت یعنی تویه ماه میشه

البته حین تخمک گذاری امکان دیدن لکه بینی هست . اگر ماه آینده هم این اتفاق افتاد ،، هم سونو بشو و هم آزمایش هورمونی بده 

آره ممکنه که ماه قبل تخمک گذاری درست انجام نشده و شده کیست 

جدی یه سری من اینجوری شده بودم البته فقط در حد لکه بینی حدود ۷ یا۸ روز از پری میگذشت دکتر گفت همون خون پریودی هسش که مونده و الان اومده

البته حین تخمک گذاری امکان دیدن لکه بینی هست . اگر ماه آینده هم این اتفاق افتاد ،، هم سونو بشو و هم ...

وای نگو خدا نکنه  میترسم حاملگی خارج از رحم باشه اما هیچ علائم ندارم میدونی کمر درد وحشت ناک ودرد دل دارم بنظرتون زنجبیل با نبات بخورم

البته حین تخمک گذاری امکان دیدن لکه بینی هست . اگر ماه آینده هم این اتفاق افتاد ،، هم سونو بشو و هم ...

همراه درد بود لکه خونی

2706