2726

تو کرج یه  زمین داریم همسر میخواد بفروشه ویلای شمال بخره ولی من فکر میکنم رشد زمین تو کرج خیلی بیشتره ولی اون میگه قیمت وموقعیت ویلایی که دیده برای خرید خوبه و نباید از دست بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه ویلا جای خوبی باشه چرا که نه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

اگه میخواست زمین بگیره شمال خودش بسازه باز خوب بود ولی ویلای ساخته شده دیگه رشدی نداره به نظرم....

ولی همسر میگه زمین استفاده نمیشه بذار تا زنده ایم از داشته هامون استفاده کنیم 

اگه ویلا تو شهرهای اصلی شمال باشه مثل رشت رشد قیمتی خوبی داره . تو روستاها فکر کنم  به مراتب از کرج کمتره . ولی شما علاوه بر اینکه سرمایه گذاری میکنین که بنظر من تبدیل زمین به خونه خوبه برای مسافرت و تعطیلات هم خوبه .

عزیزم بشدت مخالف ویلا هستم کلا تا فامیل بفهمن انتظار دارن یه کلید دستشون باشه درضمن هر مردی چندتا دوست شیطون داره که معشوقه یواشکی دارن یعنی جوری چشموگوش شوهرت  بازمیکنن که یه وقت بخودت اومدی میبینی اصلا شوهرت خونه نمیاد یا طلا بخریازمین تو کرج 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
ویلا نزدیک رشت هست توی یه روستای زیبا 

مشکلات زندگی منم ازهمین چیزا شروعشد دوستای شیطون و بهونه اینکه تو چقدر منو محدود میکنی بعد بد اخلاقی بعدش دیگه برات نگم‌تا الان‌که جگرم خونه پس تجربه دارم که میگم نکن 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
ویلا نزدیک رشت هست توی یه روستای زیبا 

خودت هم برو ببین .  یکی از اقوام ما ویلا تو شمال داره تو روستا متاسفانه چون دیر به دیر اونجا میره چند سال پیش خونه رو قشنگ براش جارو کرده بودند مجبور شد سرایدار بذاره که اینم خودش یه هزینه است . بحث کلید دادن به اقوام هم هست که دوستمون گفتند که البته با سیاست خودتون میتونین کنترلش کنید . اونچیزی رو هم که دوستمون در مورد همسرشون گفتند متاسفانه تو بعضی آقایون ممکنه باشه ولی لزوما در مورد همه صدق نمیکنه . خودت شرایط رو در نظر بگیر ببین زمینتون تو کرج تو چه موقعیتی هست محله و تجاری و مسکونی بودنش و متراژش 

2706