2726
عنوان

فقط مهربونا بیان داخل😩👼

67 بازدید | 7 پست

خانوما گل دعا از زبان هم دیگه مستجاب تره. وخدا به وساطه پاکی نیت چند برابر به ان شخصی میده که داره دعا میکنه. خواهش میکنم واسه یک حاجت این بنده یک سوره توحید بخونید.ان شا الله حاجت روا شید.....تو رو خدا نگید به من چه من تو تاپیک انهایی که التماس دعا دارن شرکت کردم وان شاالله شرکت خواهم کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
من یه عدد مهربونم 🤗 دعا میکنم برات عزیزم 

ان شا الله خدا غم رو از رو دلت محو کنه ویارت باشه.

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوندم براتون .انشاءالله خدا حاجت دلتون رو بده ..الهی آمین 

من که نمیتونم واسه تک تک دلهای مهربونتون جبران کنم فقط حواله به خدای مهربون ومهربونا میدم شما رو

ان شا الله خدا غم رو از رو دلت محو کنه ویارت باشه.

ممنون عزیزم 

نام کاربریمو جدی نگیرید😊 موقع ناراحتی اینو گذاشتم... اخه چرا نمیشه عوضش کرد لطف کنید این امکان و بزارید واسه نی نی سایت

خوندم برات

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا