2737
2734
عنوان

مشکل جنسی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 28785 بازدید | 114 پست
اخه چه فایده؟ دلم میخاد یه کمم مردونگی از اون ببینم. وقتی هم خودم میرم سمتش با یه حالت اکراه و بی می ...

عزیزم اقایون وقتی میرن سرکار خسته میشن همسرمن واقعا روزایی که سرکارومشغوله حوصله رابطه نداره و انرزی بدنش میاد پایین 

بهوازاونجایی که خودت مزاجت گرمه یکم مزاجتو متعادل کن ان شاالله مشکل حل میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب سه بار در هفته کم نیست و البته واقعا باعث کمردرد میشه  به نظرم کیفیت مهم تر از دفعاتش.

واقعا که به نظر من برای یه آدم کارمند سه بار در هفته خیلی زیاده، من خودم کارمندم درسته خانومم ولی نصف بیشتر جونم اداره میره از طرفی باید انرژی رو برای یک هفته کار تراکتوری جمع کنی، البته حتما سردی ای بوده که به چشم شما اومده مثلا همین که میگی شوق و هیجان ندیدم و... ولی شما هم باید توقع کمیت رو پایین بیاری و سعی کنی از نظر کیفی رابطه رو ارتقا بدی 

ممنون عزیز یعنی درمان خانگی داره یا پیش دکتر

دکتر مطمئنتره مسلما،ولی خب درمان گیاهی هم میشه

حتی تبلیغات ماهواره هم جواب میده ولی خدا میدونه چ عوارضی ممکنه داشته باشه،بهترین راه دکتره

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
2731
کسی جواب سوال منو نمیدونه 😖😩

اره چرا مشکل نیست اینا مربوط میشه به دکتراورولوژیست زود انزالی داره دیگه زود مثلا در عرض چند وقیقه ارضا میشه 

بهترین رفیق زندگیم همسرم 💪🤞✌
نه، بهونه میاره. اگه هم اصرار کنم یا با شوخی و خنده وادارش کنم، از فرداش تا یه ماه میگه بخاطر رابطه ...

ببین اصلا اصرار نکن بزار اون بیاد سمتت یه مدت امتحان کن ،اصلا اسم رابطه رو نیار ،هی خورد خورد بهش گرمیجات بده و نگو برای چی ....لباسهای خوشگل بپوش نیمه باز به بهدلشت دهان و بدنت خیلی اهمیت بده ،وقتی کنارشی خودتو. بهش لم بدم لوندی کن تو گفتارت زن باید اینکارا رو انحام بده اونوقت ببین شتابان میاد سمتت مگه میشه نیاااد....

اگر دیدی خدانکرده بازم دزست نشد دیگه باید برید دکتر 

فقط هرگز نگو من رابطه میخوام و اینا ،شاید دلیل سرد شدنش همین باشه گلم مردا دوست دارن خودشون دنبال زن باشن برای ایجاد رابطه اصلا تو ذهنشون یه فانتزیای عحیب غریبی دارن که....

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
واقعا که به نظر من برای یه آدم کارمند سه بار در هفته خیلی زیاده، من خودم کارمندم درسته خانومم ولی نص ...

کاملا باحرفتون موافقم من خودمم کارمندم واقعا انرزی برای فرد نمیمونه احساس میکنم استارتر چون توخونه هست وزیاد خسته نمیشه میلشم تقویت میشه واین براش مشکل ایجاد کرده

2738
اره چرا مشکل نیست اینا مربوط میشه به دکتراورولوژیست زود انزالی داره دیگه زود مثلا در عرض چند وقیقه ا ...

یک دقیقه 

خدایاتنهاامیدم تویی یه معجزه درحدخدابودنت دلم راشاد کن بایه نوازشت
اتفاقا وقتی ده روز یه بار رابطه داربم، من سرد میشم و تا چند ماه دیگه اصلا تمایل ب رابطه ندارم و اون ...

بنظرم همینارو بش بگو ... نوازش دائمی و اماده سازی یادت نره ...غیر مستقیم به یکی وصله بچسبون شوهره از پسه زنه بر نمیومد زنه خیانت کرد...زنه تو فکره طلاقه.... اگر از درداش قر زد بگو چرا مثل پیر مردا قر میزنی توانشو نداشتی زن نمیگرفتی خستم کردی تاکی سردیتو تحمل کنم مثل پیر مردا همش در حال ناله ای این بهانه ها چیه مگه خودم زن داداش و ابجی متاهل ندارم چرا اونا شوهرای نالون ندارن چون داغن 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
من خودم مجردم، اما دوست صمیمی من که متخصص زنان هستش میگه متوسط رابطه هفته ای دو الی یک بار هستش و وا ...

بله عزیزم من خیلی گرم مزاجم. واقعا شاید هر شب هم دوس داشته باشم، اما اصلا به روی خودم و اون نمیارم. میریزم تو خودم و میگم من زیادی گرمم لابد. اما دیگه هفته ای دو سه بارو واقعا نیاز دارم. حالا اینا ب کنار، منم وقتی می بینم و می شنوم ک مردای دیگه چطور واسه رابطه له له میزنن، واقعا عذاب میکشم. ما حتی اون اوایل ازدواج ک همه دوستام میگن حتی روزی دوبار رابطه دارن، هر روز رابطه نداشتیم. اصلا همه این حرفا رو دور بریز،من همون ده روز یه بارو میخام با میل و عطش و شهوت بیاد سمتم. یعنی بدونم واقعا همه وجودش نیازه ب منه. ولی اون ده روز یه بارم مثه کارای روزمره انجام میده رابطه رو. یعنی لحنش، حسش و همه چیش موقع رابطه، مثلا مثه وقتیه ک داره تلویزیون می بینه!!!!! مثلا من دوس دارم گاهی تو رابطه یه صدایی حسی چیزی ازش بشنوم، ولی هیچی

دکتر مطمئنتره مسلما،ولی خب درمان گیاهی هم میشه حتی تبلیغات ماهواره هم جواب میده ولی خدا میدونه چ عو ...

ممنون عزیزم ازراهنمایت ♥️😘🙏

خدایاتنهاامیدم تویی یه معجزه درحدخدابودنت دلم راشاد کن بایه نوازشت
تاثیر داره؟ خسته شدم اخه ۴ ساله عروسی کردیم هنوز یه بار ارض ا نشدم😐 کلا رابطمون ۳ دیقست

خوب خودت اول ببوسش بزار دری وا بشه اونم تو رو .... اول معاشِقه کن ادم تو معاشقه زود ارضا میشه که تو ارضا بشی 

بهترین رفیق زندگیم همسرم 💪🤞✌
2706