2733
2734
عنوان

مشکل جنسی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 28783 بازدید | 114 پست
والا هیچ فایده ای نداره امتحان کردم

جدی 

ببین عزیزم شوهرت از رابطه ترس داره باید ترسش رو برطرف کنی

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

منظورتون چیه که از نوجوانی این براش جا افتاده؟یعنی فکر میکنید در حضورش صحبتهایی راجع به این مسئله و بد بودنش شده؟ به نظرم تنها راهتون مراجعه به روانشناس هست،در صورت نیاز روانشناس ارجاع به سک س تراپ هم میده،نگران نباشید،مشکل غیر قابل حلی نیست،ولی باید یک روانشناس مطمئن و خوب پیدا کنید، قبلش خودتون باهاش حرف بزنید، تو نت بزنید اصول گفتگوی روزنبرگ، دو سه صفحه بیشتر نیست،مطالعش کنید و طبق مدلی که اونجا آموزش داده با همسرتون حرف بزنید و نیاز و احساستون رو باهاش درمیان بگذارید و در آخر پیشنهاد بدید که با هم به یه روانشناس مراجعه کنید تا از این احساسات بدی که بهتون دست داده و احیانا اگه مشکلی هست رها بشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حرفتون کمکی ب مشکل استارتر نکرد، بنظرم ی جور پز بود

نه منظورم من پز نبود هر مردی هفته ای یکبارو لااقل میخواد یه چیز طبیعیه این پز دادن نداره که....

اخه من وسواس دارم از رابطه خوشم نمیاد واسه همون گفتم ،همسرم ابراز علاقه اش کمه ولی از نظر رابطه هفته ای یکبارو میخواد وو من تو دلم اصلا خوشحال نمیشم

اتفاقا ضعف شوهرمو گفتم که 🤕(ابراز علاقه نمیکنه)

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
خب سه بار در هفته کم نیست و البته واقعا باعث کمردرد میشه  به نظرم کیفیت مهم تر از دفعاتش.

نه، من گفتم اگه من پیشقدم بشم و رابطه بشه سه بار در هفته. وگرنه ایشون همون ده روز یه بار براش کافیه

2738
هیچ پزی نداشت

اره بخدا پز ندادم ،اسی گفت شوهرش ابراز محبت و اینا میکنه ،ولی شوهر من برعکسه خواستم بگم بهتر که رابطه نباشه ولی ابراز علاقه و محبت کردن و توجه باشه

(خودمم وسواس دارم تو رابطه)😞

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
عزیزم هفته از دوسه بار که خوبه نیست🤔🤔🤔

نه عزیزم. ما ک هفته ای دو سه بار رابطه نداریم. میگم اگه زمانی من پیشقدم بشم و مجبور بشه هفته ای دو سه بار رابطه برقرار کنه

2706