2703
2553
عنوان

مشکل جنسی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 28413 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
ااای وای از دست آقایون نمیدونن با این کار چه ضربه ایی به روح خانم هاشونن میزنن 

کاش مال من اینجوری بود من عاااشق اینم که شوهرم مدااام ابراز علاقه کنه کارهایی کنه که خوشحال میشم اما تو رابطه ماهی یکبار ازم بخواد 

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

بایه دکتر مشورت کن قرصهای افزایش میل هست میتونن بهت تجویز کنن تو غذاش بریزی قطره گل سرخ که گیاهیه هم خوبه بو گلاب میده میتونه به بهونه رفع استرس با اب قاطی کنی شبها بهش بخورانی گیاه جیسینگ هم هس یکم خلاق باش خودت دست بکار شو 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
اصلاح نمیشه منم خیلی تلاش کردم اما نشد خودم کمرنگ شدم

ای وای عزیزم نباید نیاز خودتو سرکوب میکردی ‌. اون کسی که مشکل داره باید درمان کنه ، نه اینکه شما کوتاه بیای . 

حداقل از مشاورهای همین جا کمک می‌گرفتی . از بخش کلینیک .

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2714
سرد میشی کم کم یاد میگیری شهوتت رو کنترل کنی و کمتر بشه

اتفاقا وقتی ده روز یه بار رابطه داربم، من سرد میشم و تا چند ماه دیگه اصلا تمایل ب رابطه ندارم و اون وقت ناراحت میشه ک چت شده. چرا اینجوری شدی. وقتی فاصله بین رتبطه هامون زیاده، من موقع رابطه اصلا لذت نمیبرم و فقط درد میکشم. اما وقتی فاصله رابطه ها کم باشه، من خیلی حال روحی و جسمی بهتری دارم. بعدشم آدم ازدواج میکنه ک نیازش برطرف شه

همسر من در این حد نیست 

ولی اوایل ازدواج منم مثل شما احساس نیازم بیشتر از شوهرم بود

اول مهر 98 مادرم فوت کرد و من اصلا دیگه دلم رابطه نمیخواست روحیه ام تغییر کرده بود

وقتی که میل من کم شد اون انگار حریص تر شده بود

یه مدت خودتو بی تفاوت نشون بده منظورم یکی دو ماهه 

حتی ردش کن 

قبلا بهش میگفتم من بیشتر از این نیاز دارم ولی درکم نمیکرد میگفت از بس بیکاری به این چیزا فکر میکنی

چون همیشه خودش راضی بود درک نمیکرد 

الان  خیلی هات شده

2706