2726
عنوان

مشکل جنسی شوهر

28687 بازدید | 114 پست

سلام دوستان عزیزم. یه راهنمایی میخاستم. شوهر من الان حدود بیست و هشت سالشه. سه ساله ازدواج کردیم. کارمنده. خیلی با من خوش اخلاق و مهربونه. کلا خیلی با هم خوبیم و به هم وابسته ایم. سفر میریم، کنار همیم، کمک میکنیم ب هم. فقط مشکلم اینه ک شوهرم از اول رابطه مون چه نامزدی، چ ازدواج، هیچوقت یه عطش و میل و رغبت شدید بمن نداشته و نداره تو مسائل جنسی. یعنی هیچوقت ندیدم خودش یه بار با میل ،با اشتیاق بیاد سمتم. ندیدم واقعا عطش و شهوت داشته باشه واسه من. همیشه قبلش میگه مثلا میخای رابطه داشته باشیم؟ من میگم آره. بعد یه فکری میکنه میگه خب میشه واسه فرداشب باشه؟ آخه خسته م. بعد فرداشب دندونش درد میکنه، بعدش دوباره خسته ست. یعنی کاملا میدونم ک ب عنوان انجام وظیفه باهام رابطه برقرار میکنه و اصلا میل نداره. منم ب عنوان ی زن دلم میخاد گاهی بببنم شوهرم واقعا شهوت داره نسبت بمن. اما هیچ وقت حس نکردم. بعلاوه همیشه ب ظاهرم میرسم. چهره معمولی دارم ولی اندامم خیلی متناسبه و عالیه. ب تغذیه همسرم میرسم همیشه. اما فک میکنم مربوط ب تغذیه نیست، مدبوط ب فکرشه. مثلا از نوجوانی انگار تو ذهنش رفته ک رابطه باعث کمردرد و چ میدونم این چیزا میشه. وقتی من پاپیش میزارمو مثلا هفته ای دو یا سه بار رابطه داربم، از فرداش هی میگه کمرم بخاطر رابطه درد گرفته، استخونام درد گرفته و از ابن حرفا. چندین بار باهاش حرف زدم، حتی خاستم بریم دکتر یا مشاور، ولی نمی تونه بپذیره ک مشکل داره، منم دیگه تازگیا چیزی نمیگم ک غرورش نشکنه و مردانگیش زیر سوال نره. ولی واقعا چون خودم مزاجم گرمه، دارم زجر میکشمو میترسم از اینکه ی روز نکنه بهش خیانت کنم. بنظرتون چیکار باید بکنم؟☹

ببندش به غذای گرم 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت سرده 

باید سردی بدنش درمان بشه 

بعد از درمان شدن هم مزاجش معتدل میشه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728
عزیزم همسرش باید خودشو اصلاح کنه ، بنده خدا چرا ایشون نیاز طبیعیشو سرکوب کنه

اصلاح نمیشه

منم خیلی تلاش کردم اما نشد خودم کمرنگ شدم

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
2706