2726
مشکلت چیه مگه میشه بگی

من اضطراب فراگیر و پنیک دارم 

الپرازولام و ترنکوپین و اسنترا میخوردم 

الپرازولام رو قطع کردم .اسنترا هم میگن تو بارداری مشکل نداره .از ترنکوپین میترسم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا .خیلی میترسم

من بعد از بارداری اولم افسردگی بعد زایمان با اضطراب فراگیر گرفتم دکتر برام فقط آسنترا نوشت یک سالگی پسرم بدون تصمیم قبلی باردار شدم در حال مصرف قرص بودم هفته چهارم بارداری تا فهمیدم بدون تشخيص دکتر قرص قطع کردم چون شنیده بودم حتی بهترین و کم عارضه ترین قرص رو بچه تاثیر ميذاره دو سه ماه خیلی اذیت شدم ولی بعد خود به خود بهتر شدم الان بچم 19 ماهشه وجدانم راحته که قرص تو بارداری مصرف نکردم

من کاپوچینو قدیمی ام کاربری با تاریخ عضویت 1391/07/25 رمز عبور فراموش کردم با کاربری جدید برگشتم به آغوش نی نی سایت😁
2728
من اضطراب فراگیر و پنیک دارم  الپرازولام و ترنکوپین و اسنترا میخوردم  الپرازولام رو قطع ...

منم پنیک دارم..اما اصلا قرص نمیخورم خودم خودمو اروم میکنن..بعد مدتی هم کنرنگ میشه و ازبین میره..

پنیکت خیلی شدیده؟؟

مال من اولش شدیده بعد یواش یواش کم میشه..

تو بارداری تشدید میشه..مال من که تشدید شداما کنترلش میکنم خودم

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
من بعد از بارداری اولم افسردگی بعد زایمان با اضطراب فراگیر گرفتم دکتر برام فقط آسنترا نوشت یک سالگی ...

اضطراب فراگیر همون پانیک رو میگین؟؟

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
مال من شدیده عزیزم

ببخش میتونم بپرسم چجوری میشی موقع حملات؟؟