2733
2734
عنوان

صبحتون بخیر 👋👋👋😃😃😃

147 بازدید | 40 پست

این عکسا رم میدم بهتون که خوابتون بپره. 

پاشین خوابالوها 😝😝😝😝

ایناام بچه های منن 😍😍😍

من نی نی میخوام 🙁🙁🙁🙁

مراقب قلبای مهربونتون باشین

صبح خوبی رو براتون آرزو دارم 😁😁😁😇🤗🤗🤗🤗🤗🤗

کشی ناراحت بود غصه نخوره شکلات هست 😝😝

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

😢اول صبحی نی نی 

من دیشب قول دادم بهش فکر نکنم😭

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
😢اول صبحی نی نی  من دیشب قول دادم بهش فکر نکنم😭

ای وای ببخشید 🥺🥺🥺🥺

من مجردم ولی قراره نی نی ببینم ذوق دارم. 

ایشالا مامان میشی. بعد عکسشو میزاری میگی این نی نی منه 😃😃😃😃😃بازم شرمنده گلم 😍

من خیلی ناراحت شدم ناراحتت کردم 😢😢😢

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای ببخشید 🥺🥺🥺🥺 من مجردم ولی قراره نی نی ببینم ذوق دارم.  ایشالا مامان میشی. بعد عکسشو ...

نه عزیزم فدای سرت عیبی نداره ناراحت نباش 💗

ان شاء الله 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2728
نه عزیزم فدای سرت عیبی نداره ناراحت نباش 💗 ان شاء الله 

قربونت برم. 🤗🤗🤗🤗

قربونت برم. 🤗🤗🤗🤗

خدانکنه گلم ❤️ 

ای وای ببخشید 🥺🥺🥺🥺 من مجردم ولی قراره نی نی ببینم ذوق دارم.  ایشالا مامان میشی. بعد عکسشو ...

من تازه خوابوندمش نی نی بلا رو  اومدم بخوابم دیدم دیگه برا خوابیدن خودم دیر شده 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

سلام عزیزدلم صبح ت هم بخیر و شادی❤❤🌹💛

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2738
من تازه خوابوندمش نی نی بلا رو  اومدم بخوابم دیدم دیگه برا خوابیدن خودم دیر شده

آخی عزیز دلم، 😃😃😃😃

زنده باشه براتون. خیلی نی نی دوست دارم. عاشق بوشم. لباساش. پس باشه تیپ پسرونه. دختر باشه گل سر بزنم براش 😁😁😁😁

میترسم ازدواج کنم بچه دارم نشم. آرزو به دل بمیرم 😢

سلام عزیزدلم صبح ت هم بخیر و شادی❤❤🌹💛

فدات بشم. 😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗

خوابالو نباشی هیچ وقت 😃🙁🙁🙁

آخی عزیز دلم، 😃😃😃😃 زنده باشه براتون. خیلی نی نی دوست دارم. عاشق بوشم. لباساش. پس باشه تیپ پسرون ...

واه برا چی بچه دار نشی من یه دختر ۵ ساله دارم با یه نی نی پسر ۲۱ روزه  انشاالله ازدواج خوبی داشته باشی با بچه های سالم وصالح 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
واه برا چی بچه دار نشی من یه دختر ۵ ساله دارم با یه نی نی پسر ۲۱ روزه  انشاالله ازدواج خوبی داش ...

مرسی عزیزم. ایشالا بچه هاتون زنده باشه. 

واسه دختر عمه منم دعا کن 😢😢😢

ایشالا زودتر زایمان کنه راحت شه

مرسی عزیزم. ایشالا بچه هاتون زنده باشه.  واسه دختر عمه منم دعا کن 😢😢😢 ایشالا زودتر زایمان ...

انشاالله عزیزم زایمان راحتی داشته باشه 

انشاالله عزیزم زایمان راحتی داشته باشه 

مرسی عزیزم. انشاالله 😉😉😊😊😊

فدات بشم. 😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗 خوابالو نباشی هیچ وقت 😃🙁🙁🙁

قربونت برم عزیزم❤😅💛💛😊

ن من همیشه زود بیدار میشم خوابالو نیستم😅😆💛💛💜

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2706