2726
عنوان

نمی دونم سقط کردم یا ن.. 😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 49 پست
نههه دو هفته پیش اقدام کردم عفونت هم می دونم ک ندارم هم مراقبم هم قبلا این علائمو نداشتم

ان شاءالله که بارداری عزیزم, اگه بودی حتما واسع منم دعا کن بشم, حتما هم بگو تا کلی ذوق کنیم اینجا

نههه دو هفته پیش اقدام کردم عفونت هم می دونم ک ندارم هم مراقبم هم قبلا این علائمو نداشتم

دوهفته اقدام کردی خب اینکه خیلی زوده برا  علائم داشتن اگه باردار باشی تازه داره لانه گزینی اتفاق می افته یکم صبر کن بذار یه هفته بعد زمان پریودیت ازمایش بده  الانم اصلا کار سنگین نکن استرسم نداشته باش ازمایش بارداری به نوشتن دکتر نیاز نیست اگرم خواستی بگو دکتر عمومی برات می نویسه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه منم 7مرداد اقدام داشتم بعدم 9مرداد یه اقدام دیگه بعدم 13مرداد اقدام سوم ,ازدیشبه زیر نافم یه درا ...

میشه یکی اینو جواب بده و راهنمایی کنه, من باراوله اقدام میکنم نمیدونم اصلا علائم بارداری هفته اول چطوریه

دوهفته اقدام کردی خب اینکه خیلی زوده برا  علائم داشتن اگه باردار باشی تازه داره لانه گزینی اتفا ...

خب اگه دقیقا دوهفته باشه الان باآزمایش خون نظرن میده با بی بی چکم نشون میده, چون واسع آزمایش روز 6 وبرای بی بیچک روز 14میگن نشون میده 

2728
آخه منم 7مرداد اقدام داشتم بعدم 9مرداد یه اقدام دیگه بعدم 13مرداد اقدام سوم ,ازدیشبه زیر نافم یه درا ...

منم تخمدانم درد داشت و تیر می کشید درد سینه نداشتم

من هفته اول مرداد اقدام داشتم

الهی ک تو دلتون نی نی اومده باشه 🥰

من نمدونم چکار کنم

چ سخته ک باید چند هفته منتظر بمونی

خب اگه دقیقا دوهفته باشه الان باآزمایش خون نظرن میده با بی بی چکم نشون میده, چون واسع آزمایش روز 6 و ...

یکم صبر کنه دقیق تر می شه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
اون علائمت شاید واسه تخمک گذاری بوده. وقتی تو اقدامی علائم بارداری داری همش. 😂😂

دقیقا , خیللی به اون علامتها اهمیت نباید داد, بی بی چک یا آزمایش بهترین راهه

حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .دلت رو مهمون کن به یه صلوات زیبا برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی(عج)  #تا پای جان مطیع فرمان رهبریم
منم تخمدانم درد داشت و تیر می کشید درد سینه نداشتم من هفته اول مرداد اقدام داشتم الهی ک تو دلتون ن ...

حالا ماهایی که چندساله منتظریم چی بگیم؟

اونم با تجربه سخت سقط و خارج رحمی

انشالله مامان شدی

برای ما منتظرا هم دعا کن

حالا ماهایی که چندساله منتظریم چی بگیم؟ اونم با تجربه سخت سقط و خارج رحمی انشالله مامان شدی برای ...

واقعا سخته عزیزم منم ازهنین میترسم که چندسال بخوام انتظار بکشم, ان شاءالله همه تو همین ماه مادر بشن

میشه یکی اینو جواب بده و راهنمایی کنه, من باراوله اقدام میکنم نمیدونم اصلا علائم بارداری هفته اول چط ...

هفته اول علامتی نداره, بیشتر خیال هست, یه جورایی علامت ها رو جذب می کنین چون ذهنتون درگیرشه, فقط رعایت کنید, کار سنگین نکنین, غذا مناسب بخورین, استراحت و عبادت داشته باشین, ان شاءالله خیره و دلتون به زودی به نوزادی سالم و صالح روشن بشه

حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .دلت رو مهمون کن به یه صلوات زیبا برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی(عج)  #تا پای جان مطیع فرمان رهبریم
2706