2733
2734
عنوان

نمی دونم سقط کردم یا ن.. 😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام ببخشید مزاحمتون شدم حرف من ربطی به این نداره اما کمکم کنین من الان ۱۵روز سیکلمم دو روزه لکه های خونی قهوه ای  میاد خودشم کمر درد ودل درد وحشت ناک دارم من خودشم برای حامله شدن نزدیکی تواین چند روز نداشتن بنظرتون چیکارکنم سن منم ۲۴سال

ای کاش تواین😭 روزهای عزیز من نی نی دار میشدم لطفا دعاکنین نی نی سایت های عزیزممنونم 
2738
اوایل مرداد، واسه خودمم عجیبه علائمش از اول همین هفته شروع شد، هفته قبل ی لکه بینی بسیاااار کم هم ...

آخه منم 7مرداد اقدام داشتم بعدم 9مرداد یه اقدام دیگه بعدم 13مرداد اقدام سوم ,ازدیشبه زیر نافم یه درایی میگیره سمت چپ و راست گاهی درد میگیره سینه هامم درد نداره ولی هی تیرمیکشه چندلحضه ای یه بار نمیدونم لقاح انجام شده یانه

نه عزیزم اول اینکه اگه این همه علائم داری تست بزنی اگه بارداری مثبت نشون می ده دوم اینکه اگه سقط کرد ...

ینی آزمایش خون بدم؟

پزشک عمومی هم می تونه بنویسه واسم و اینکه آزمایشگاه تخصصی و خاصی نمی خواد، چون تو ی شهر کوچک تنهام، خانواده هامون تو ی شهر دیگن

وای نمی تونم از فکرش بیام بیرون

سقط کردن درد وحشتناک و خونریزی شدید داره اینا علائم عفونته یا اضافه های....... شوهرته که داره دغع می ...

نههه

دو هفته پیش اقدام کردم

عفونت هم می دونم ک ندارم

هم مراقبم هم قبلا این علائمو نداشتم

2706