2726
عنوان

نمی دونم سقط کردم یا ن.. 😱😱😱

413 بازدید | 49 پست

سلام

من این ماه اقدام داشتم و از یک هفته مونده ب زمان شروع پریودیم کللللی از علائم بارداری رو داشتم

( ماه اول بود ک اقدام کرده بودم )

زیر دلم درد می کرد طوری ک شب راحت نمی تونستم بخوابم

دیروز رفتم خرید وسایل سنگین بودن، ی مسیر طولانی آوردم تا خونه، بعد ک رسیدم بخاطر درد زیر دل دو ساعت تمام دراز کشیدم، اما بعد از اون دیگه درد نداشتم، حتی شب موقع خواب

ینی می شه گفت باردار بودم اما سقط شده خدا نکرده..؟؟

الآن ترشحات سفید دارم

تازه امروز فردا موعد پریودم هست و هنوز عقب انداختم ک بخوام بی بی چک بذارم اما کمر درد و دل درد و تکرر ادرار و تنگی نفس و سؤهاضمه و سر درد و سرگیجه و اینا همش رو داشتم بجز درد یا سنگینی سینه

اول فکر کردم شاید چون دفه اول بوده ک اقدام کردم بدنم نسبت ب ... همسرم واکنش نشون داده، اما بعد گفتم آخه بعد چند روز؟، و تازه همه علائمو داشتم

ینی الآن سقط کردم..؟؟؟

نگرانم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اون علائمت شاید واسه تخمک گذاری بوده. وقتی تو اقدامی علائم بارداری داری همش. 😂😂

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

نه عزیزم اول اینکه اگه این همه علائم داری تست بزنی اگه بارداری مثبت نشون می ده دوم اینکه اگه سقط کرده باشی الان باید پریود می شدی   الان ازمایشم بدی نشون می ده چون با وجود این همه علائمی که شما می گی هورمون بارداریت الان بالاست 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706