1861
1823
عنوان

نمی دونم سقط کردم یا ن.. 😱😱😱

392 بازدید | 49 پست

سلام

من این ماه اقدام داشتم و از یک هفته مونده ب زمان شروع پریودیم کللللی از علائم بارداری رو داشتم

( ماه اول بود ک اقدام کرده بودم )

زیر دلم درد می کرد طوری ک شب راحت نمی تونستم بخوابم

دیروز رفتم خرید وسایل سنگین بودن، ی مسیر طولانی آوردم تا خونه، بعد ک رسیدم بخاطر درد زیر دل دو ساعت تمام دراز کشیدم، اما بعد از اون دیگه درد نداشتم، حتی شب موقع خواب

ینی می شه گفت باردار بودم اما سقط شده خدا نکرده..؟؟

الآن ترشحات سفید دارم

تازه امروز فردا موعد پریودم هست و هنوز عقب انداختم ک بخوام بی بی چک بذارم اما کمر درد و دل درد و تکرر ادرار و تنگی نفس و سؤهاضمه و سر درد و سرگیجه و اینا همش رو داشتم بجز درد یا سنگینی سینه

اول فکر کردم شاید چون دفه اول بوده ک اقدام کردم بدنم نسبت ب ... همسرم واکنش نشون داده، اما بعد گفتم آخه بعد چند روز؟، و تازه همه علائمو داشتم

ینی الآن سقط کردم..؟؟؟

نگرانم..

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

1825

اون علائمت شاید واسه تخمک گذاری بوده. وقتی تو اقدامی علائم بارداری داری همش. 😂😂

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .99/03/29مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.
1846

نه عزیزم اول اینکه اگه این همه علائم داری تست بزنی اگه بارداری مثبت نشون می ده دوم اینکه اگه سقط کرده باشی الان باید پریود می شدی   الان ازمایشم بدی نشون می ده چون با وجود این همه علائمی که شما می گی هورمون بارداریت الان بالاست 

خدا جونم مرسی پسر خوشگلمو بهم سالم رسوندی 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍از این فرشته های خوشگل نصیب همه مادران سرزمینم بشه صلوات 😊😊😊😊😊🙏🙏🙏انقدی که همه منتظر ۹۹/۹/۹هستن که اتفاق خوب بیفته😒😒 می ترسم اون شهاب سنگه اردیبهشت سر خر کج کنه و۹۹/۹/۹بیاد بخوره به ایران😟 اتفاق خوبه بیفته والله با این همه درد رنج وگرونی بهترین اتفاق ترکیدنمونه 🤓🤓😛😛😛
1826
1839