2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عاشق نشدی دیگه😶میشی من عموم ۲۰ سالش بود عاشق شد دختره لوس بیمزه اه اه باهاش ازدواج نکرد الان می ...

😮😮😮

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2731
اون باید بیاد پیدام کنه بهش بگو من تونی نی سایتم😐

😂😂

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2738
ببخشید علت اینکه این اسم کاربری رو انتخاب کردین چیه؟! اخه خیلی عجیبه برام

از اسمه خوشم اومد میخواستم بذارم اصغر سگ سیبیل گفتم فکر میکنن مرد هستم گذاشتم سگ سیبیل خانم

خطرناک ترین خوردنیه دنیا                         گول ظاهر آدماس.
اوهوم🥴دختره چندش میگفت بگم شوهرم کارخونه مبل سازی داره؟ این چ شغلیه اخه🥴

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

شما ادم سالمی هستین اتفاقا ، که عشق زودتر از موعد سراغتون نیومده احتمالا تا چند سال دیگه عاشق میشید ،عشق بعد از ازدواج بوحود بیاد ماندگارتره عزیزم

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
🤣🤣🤣🤣 ملت یازده عاشق میشن . به دکتر مراجعه کن

چرابه دکتر مراجعه کنه. به همون ملت که یازده سالشونه مراجعه کنن اموزش لازم و میدن    

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
2706