2726
عنوان

کیا زندگیشون داغونه ولی نمیذارن کسی بفهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 2509 بازدید | 93 پست

منم همینطور  کلی دعوا و بحث تو دوران عقد داشتم و اوایل زندگی ولی کلامی به کسی نمی گم  به هیچ کس 

همه هم فکر میکنن  شوهر م خیلی خیلی خوبه 

اما همین رفتارم باعث شده  همسرم رو همونطور که خودم میخواستم  بکنم  از نظر رفتاری 

ودقیقا هم همین طور شد 

وقتی ادما  بدونن بد هستن و پیش همه این بدیشون  نمایان باشه وقیح تر میشن 

فقط اینو فهمیدم تو بیشتر شرایط  کمک بقیه به درد نمی خوره 

فقط  زن و شوهر خودشون میتونن حل کنن 

منم 6 ساله ازدواج کردم و مشکل ناباروری داغونمون کرده

شما مشکلتون چی هست؟ای وی اف نکردید؟مردم میدونن؟

ما مشکلمون مورفولوژی کم و،dfiبالای اسپرم هست گفتن ای وی اف 

فعلا شرایطشو نداریم امروزم پریود شدم دنیاروسرم خرابه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت خواستی جدا بشی؟من دو هفته دیگه اولین دادگاهمه نمیدونم چی کار کنم.دلم میخواد برگرده

اره خودم درخواست دادم خیلی ادیتم کرد تو اون ۳ سال زندگی مشترک خیانت میکرد ،خرجی نمیداد خودم کار میکردم ،و خیلی چیزا دیگه اون عوضی راضی نبود جدا بشه رفتم مهریه گداشتم اجرا ،هر جا هست خدا لعنتش،کنه 

2728

من از درون خیلی داغونم یسری مشکلات دارم که خانوادمم نمیدونن فقط خودم میدونم و خدای خودم ولی هیچوقت نمیزارم کسی متوجه شه خودمو شاد نشون میدم. یسری مشکلات هم تو خانوادم داریم که خیلی سعی میکنیم کسی متوجه نشه چون جز سرکوفت و تعنه کاری ازشون برنمیاد   

همیشه از خدا میخام یه معجزه کنه از این مشکلات بیرون بیایم و مام با کمترین مشکلات زندگی کنیم   

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
آره عزیزم،در کمال ناامیدی،بدون دارو،فقط یبار از ته دل از خدا خواستمو داد....

واااای خداروشکر 

مشکلتون دقیق چی بود؟بعد ازچندماه اقدام؟

شما هم باهربار پریودی داغون میشدید؟

من باورم نمیشه دیگه مامان بشم برام شده کابوس ..شما هم همین حسو داشتید ؟

اره خودم درخواست دادم خیلی ادیتم کرد تو اون ۳ سال زندگی مشترک خیانت میکرد ،خرجی نمیداد خودم کار میکر ...

خوبه که با نفرت بوده...انشاا...اتفاقای بهتر برات بیوفته انرژیتو حتی صرف نفرینشم نکن

واااای خداروشکر  مشکلتون دقیق چی بود؟بعد ازچندماه اقدام؟ شما هم باهربار پریودی داغون میشدید؟ ...

من پلی کیستیک بودم شوهرمم اسپرمش کم بود بعد از تقریبا دوسال شد،داغون واسه ی لحظه شه،تصمیم داشتم طلاق بگیرم تا مانع خوشبختی شوهرم نشم

خوبه که با نفرت بوده...انشاا...اتفاقای بهتر برات بیوفته انرژیتو حتی صرف نفرینشم نکن

من با اینکه خیلی بهم بدی کرد موقع طلاق همش پشیمون میشدم بعد طلاق تا یک سال افسردگی گرفته بودم ولی با احساسم جنگیدم چون ادامه اون زندگی واقعا زجر آور بود خیانت و بی پولی مجبور بودم تا آخر عمر برا اون کار کنم

من پلی کیستیک بودم شوهرمم اسپرمش کم بود بعد از تقریبا دوسال شد،داغون واسه ی لحظه شه،تصمیم داشتم طلاق ...

اوووووهههههههه پس ازداغون رد بوده 

چرا نمیرفتی دنبال ای وی اف ...چرا طلاق...مشکل اونم بوده دیگه

بازم هزااارمرتبه شکر

من با اینکه خیلی بهم بدی کرد موقع طلاق همش پشیمون میشدم بعد طلاق تا یک سال افسردگی گرفته بودم ولی با ...

حالا من که طلاق نمیخوام و اون از روی لجبازی کوتاه نمیاد. میدونم وقتی بریم دادگاه دیگه حتی پشیمونم بشه نه اون برمیگرده نه من.فکر کن چقدر داغون بشم.فقط دو هفته مونده و من نشستم معجزه بشه.لعنت به من با روزگارم

2706