2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز صبح عسل و مربا به و مربا زردالو به همراه کره و نون خوردم به علاوه تخم مرغ در ضمن همشون محلی ...

🤣🤣🤣🤣

عجب صبحانه ایییییی.... ماسال شمال باشی و بشینی تو هوای خنکککک این صبحانه رو بخوری... وای دلم غش رفت لعنت بهت کرونا😢

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2456
هیچی میخام برم خونه پدر شوهرم شایداونجا یه چیزی بخورم الان شوهرم داره غذا میخوره ولی من میل ندارم چو ...

الان غذاااااااا😲😲😲

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2714
الان غذا، من قرمه و ماکارونی صبح دوست دارم بخورم

😂 نه من به همه چی میگم غذا همون صبحونه منظورمه 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
الان غذاااااااا😲😲😲

😂 نههه اشتباه شد من به همه چی میگم غذا همون صبحونه 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
😂 نههه اشتباه شد من به همه چی میگم غذا همون صبحونه 

زهره ترکم کردی🤣 الان غذا بخوری معده داغون میشه بابا ... 

زهره ترکم کردی🤣 الان غذا بخوری معده داغون میشه بابا ... 

😂 😂 نه از اونجایی که من نصف شب بیدار میشم برنج درست میکنم میخورم سالم میمونم 

2706