1822
1823

منم تازه همسرم رفت سر کار گشنم بی انداره اما زیر پتو موبایل ب دستم 

بیچاره تو دلیم😃

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

1825

من امروز صبح عسل و مربا به و مربا زردالو به همراه کره و نون خوردم به علاوه تخم مرغ در ضمن همشون محلی مامانم درست کرد(تخم مرغو مرغ درست کرده نه مامانم) خلاصه جاتون خالی

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
1846

هیچی میخام برم خونه پدر شوهرم شایداونجا یه چیزی بخورم الان شوهرم داره غذا میخوره ولی من میل ندارم چون خوابم 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
ای جان برو عزیزم ی چیزی بخور

من که تازه به نی نی صبحانه دادم خودم گشنمه  دوتا دیگه تنبل تو خوته هستن که بیدار نمی شن  تنهایی صبحاته مزه نمی ده 

خدا جونم مرسی پسر خوشگلمو بهم سالم رسوندی 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍از این فرشته های خوشگل نصیب همه مادران سرزمینم بشه صلوات 😊😊😊😊😊🙏🙏🙏انقدی که همه منتظر ۹۹/۹/۹هستن که اتفاق خوب بیفته😒😒 می ترسم اون شهاب سنگه اردیبهشت سر خر کج کنه و۹۹/۹/۹بیاد بخوره به ایران😟 اتفاق خوبه بیفته والله با این همه درد رنج وگرونی بهترین اتفاق ترکیدنمونه 🤓🤓😛😛😛
1826

والا من ترجیح میدادم بخوام ولی شوهرم بیدارم کرد گفت دوسدارم الان صبحونه بخوریم رفت نون بربری اورد با کره و مربا البالو و چایی خوردیم ولی خیلی چسبید

چالش بامداد خمار ...  ❤گروه قرمز❤شروع 99/7/1 وزن اولیه۹۵ وزن هدف ۷۰
من امروز صبح عسل و مربا به و مربا زردالو به همراه کره و نون خوردم به علاوه تخم مرغ در ضمن همشون محلی ...

🤣🤣🤣🤣

عجب صبحانه ایییییی.... ماسال شمال باشی و بشینی تو هوای خنکککک این صبحانه رو بخوری... وای دلم غش رفت لعنت بهت کرونا😢

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
1845