2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه منم داره ۲ سال پیش ۲۵۰ شد الان حتما همینقدر شده قیمتش ولی بدیش اینه که پایه هاش خیلی دورن ۳ سال ...

میدونی توی کوچه خونه مامانم دیده بودهمش میگفت مامان بووومامان بووو۲سالست منم خریدم مگه ول میکردش 

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
2728
بچه منم داره ۲ سال پیش ۲۵۰ شد الان حتما همینقدر شده قیمتش ولی بدیش اینه که پایه هاش خیلی دورن ۳ سال ...

دقیقا اصلا دیگه به دردنمیخوره باید یکی دیگه بخره ادم بعد ۳سال .من از اینا خریدم دختر خالم همون اول اون اهنی خوب هارو گرفت.حالا اون بچش میتونه ازش استفاده کن انداختم اونجا یکی دیگه خریدیم

بنده خدا حتما تو ایام کرونا توی خونه مونده

نه اتفاقاهمش یامهمونی بودن یامهمون داشتن طبقه پایینی مونن☺️

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

ای واااای چرا اینقدر همه چیز وحشتناک گرون شده من بعد از عید می خواستم برای دخترم دوچرخه بخرم اینا یه مدلش ۲۸۰بود یه مدل ۳۲۰ مبارکش باشه به شادی استفاده کنه گرونیه دیگه بهش فکر نکن

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

عزیزم بعدش تونست خودش رکاب بزنه؟

ای واااای چرا اینقدر همه چیز وحشتناک گرون شده من بعد از عید می خواستم برای دخترم دوچرخه بخرم اینا یه ...

ممنون عزیزم ...ابجی صبح ازخواب بلندمیشیم میبینیم همه چی گرون شده چه برسه به چندماه☹

ممنون عزیزم ...ابجی صبح ازخواب بلندمیشیم میبینیم همه چی گرون شده چه برسه به چندماه☹

وای آره من همیشه میگم فدا سر بچه هامون خدا کنه خرج این چیزا بشه همیشه

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
وای آره من همیشه میگم فدا سر بچه هامون خدا کنه خرج این چیزا بشه همیشه

الهی آمین ...شوهرم میگه آدم هرچی ضررکنه مالی باشه فداسرمون حالاکه خرج بچه هامون میکنیم فدای سراین فرشته های نازننین خدا انشاالله همیشه سالم باشن همه زندگیمون فداشون بشه😍

2706