2733
2734
عنوان

ابروم در خطره بیاید 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2020 بازدید | 91 پست
اگ باردار بودم بیبی چک ماه پیش مثبت میشد دگ ؟؟ الان من باردار نیستم؟

ببین اگه تو تاریخ زدی نه باردار نیستی؟ آخه بد موقع بی‌بی میزنی... معلوم نیست چی ب چیه...بعدشم فروردین تا الان خب چندبار خونریزی داشتی دیگه...چه بارداری آخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمعن باشم آجی؟؟

اره عزیزم اگه چیزی بو الان نباید تو این5ماه کلا پری میشدی که شدی واگه باردار بودی علائم داشتی وشکم میاوردی دیگه خیالت راحت 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
عه دختر خوب ب چ زبونی بگم حامله نیسی عه عه

شبو از استرس نخابیدم 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2728
آخرین رابطه فروردین ۴ ماه میگذره پریود شدی بیبی منفی بوده علائم بارداری ام نداری گلم نیستی خیال ...

میگم اگ باردار بودم بیبی مثبت میشد دگ ؟الان خیالم تخت باشه؟

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2738
ببین اگه تو تاریخ زدی نه باردار نیستی؟ آخه بد موقع بی‌بی میزنی... معلوم نیست چی ب چیه...بعدشم فروردی ...

۳ بار خونریزی داشتم 

نه باردار نیستی...واس خطر اینکه هورمونات بهم ریخته پریودیت اینجوریه اینقدم نگو ابروم میره😐با دوس پ ...

دارم جدا میشم

حامله نیستی عزیزم . در ضمن چرا ابروت بره کار خلاف ک نکردی با شوهرت رابطه داشتی 

اصلا توی منطقه ما اینطوری نیس

حامله نیستی عزیزم . در ضمن چرا ابروت بره کار خلاف ک نکردی با شوهرت رابطه داشتی 

مطمعنی باردار نیستم؟

2706