2733
2734
عنوان

ابروم در خطره بیاید 😔😔😔

2020 بازدید | 91 پست

اخرین نزدیکیم فروردین بود . اردیبهشت رفتم دکتر برای کیستم قرص روکین داد بعدش پریود شدم .اما ۴ هفته هم لکه بیینیم طول کشید تقریبا تا اخر خرداد . 

اخر خرداد قرصو قط کردم پریود شدم ولی ۲ روز طول کشید

۱۲ تیر بیبی زدم منفی شد .

دوباره باز اخر تیر پریود شدم.

احتمال بارداری هست؟

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خب ی آزمایش خون بده خانومم

امروز بعد از ظهر اسکن میشم اگ باردار باشم ابروم میره ینی احتمالش هس ک باردار باشم؟؟

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
مهم اینه تو تاریخ قائدگی عقب بندازی و کلا نشی... نه اینکه یه روز بشی یا دوروز... سیکلت به هم خورده

اگ باردار بودم بیبی چک ماه پیش مثبت میشد دگ ؟؟

الان من باردار نیستم؟

اگه هم احتمالا بارداربودین برین زودسرخونه زندگیتون،بگین بخاطرکرونا،بدون جشن

قراره جدا بشم

2706