2726
عنوان

خدا❤

99 بازدید | 13 پست

بچه ها بنظرتون خدا توبه ادم گناهکارو میبخشه کمکش میکنه؟😔 توروخدا برام دعا کنین یه مشکل دارم حل بشه توبه هم کردم از دیشب شروع نماز کردم بنظرتون دیه چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ته دل بخواه خدا رحمن ورحیم 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
مرسی گلم واقعا وجودش ادمو اروم میکنه🤗❤

من که بجز خودش هیچکی رو ندارم 😭😭😭😭

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
منم همینطورم دیه فقط خدا هست ولی پشتپ بش گرمه که هست مثل ادما نیست

واقعا خدایا اااا شکرت ❤ ❤ ❤ ❤ 

عزیزم به من ثابت شده خدا بی نهایت بنده هاشو دوست داره اینو در اثر تجربه میگم خدا دوسِت داره خیلی توبه کنی باعث خوشحالیِ خدا میشی عزیزم مطمئن باش

ما گاهی جواب دعامونو نمیگیریم فکر می کنیم دوسمون نداذره در حالی که واقعا هر چیزی یه دلیلی داره

لطفا برای نیتم صلوات میفرستید ممنونم 🙏
عزیزم به من ثابت شده خدا بی نهایت بنده هاشو دوست داره اینو در اثر تجربه میگم خدا دوسِت داره خیلی توب ...

خدا از ریخته شدن ابروی بندشم جلو گیری میکنه مگه نه واقعا نمیدونم گیر کردم...دیه نمیخوام مث قبل باشم شجاع شدم عاشق خدام ولی باز ی ترسی هست

خدا از ریخته شدن ابروی بندشم جلو گیری میکنه مگه نه واقعا نمیدونم گیر کردم...دیه نمیخوام مث قبل باشم ...

اره عزیزم توکل کن اگر اشتباهی کردی ادامه نده ان شاءالله که چیزی نمیشه ذکر یا ستار العیوب یا غفارالذنوب بخون 

لطفا برای نیتم صلوات میفرستید ممنونم 🙏