2737
2734
عنوان

جنون خرید دارم

305 بازدید | 24 پست

وقتی میرم توی مغازه ها انگار یه گوسفنده رها شده توی علفزارم😂😂😂دیگه کسی نمیتونه کنترلم کنه حتی ماهی قزل الا هم ببینم دلم میخواد بخرم کلا هرچیییییییییی فقط دلم میخواد بخرم ولی مشکل اینه پول ندارم😂😂😂

حالا مشکل من اینه پول دارم هی می میگم بخرم نخرم خوددرگیری دارم😐😐😐😐

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

😂 پس ببین میشه جلوتو گرفت با پول

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من نههه یعنی همه چی هرچی ببینم میخرم البته مجردم

منم مجردی اینجوریی بودم تازگیا زیاد خسیس شدم

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
اخه من مجردم بعد یه خواهر ولخرجم دارم دیگه پولی بهم نمیرسه

😂 کی به کی میگه ولخرج خودت بدتری که 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
😂😂😂اصلا ذوق میکنمممممم بداااا

منم 😂  حالام ك كروناس ٢٤ي اينترنتي خريد ميكنم نصفشونم اندازم نيستن 🤣

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
2706