2737
2734

بارداری اولم اینجور نبود ولی اینیکی جاهای عجیبی لگد میزنه اصلا مگه اونجاها هم رحم هست؟مثلا انگار بالای رونم میزنه یا زیر جناغ سینم  تازه ۲۵ هفتم تموم شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه به من کمک کنی ؟

اخرین نزدیکیم فروردین بود . اردیبهشت رفتم دکتر برای کیستم قرص روکین داد بعدش پریود شدم .اما ۴ هفته هم لکه بیینیم طول کشید تقریبا تا اخر خرداد . 

اخر خرداد قرصو قط کردم پریود شدم ولی ۲ روز طول کشید

۱۲ تیر بیبی زدم منفی شد .

دوباره باز اخر تیر پریود شدم.

احتمال بارداری هست؟

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
نبض چیه قشنگ پیرهنم بالا پایین میپره

آخه مگه می‌تونه بالای رونتو لگد بزنه😐😁

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

خخخخخ منم ی بار تو همین هفته ها بود ب نظرم زیر دنده هام لگد زد.هر چی ب دکترم گفتم باورش نشد. موقع ویزیت دستشو گذاشت چند سانت بالاتر از نافم گفت الان رحمت نهایت تا اینجاست چطور میگی بچه اونجا رو لگد میزنه😂😂

2738
میشه به من کمک کنی ؟ اخرین نزدیکیم فروردین بود . اردیبهشت رفتم دکتر برای کیستم قرص روکین داد بعدش پ ...

احتمالش که حتما هست ولی خب شما کلا پریودت خیلی نامنظمه یه تست بزن ضرر که نداره انشاالله اگه منتظرشی نینی باشه😍

احتمالش که حتما هست ولی خب شما کلا پریودت خیلی نامنظمه یه تست بزن ضرر که نداره انشاالله اگه منتظرشی ...

ینی چی احتمالش حتما هست من نامزدم نباید باشم وای استرس گرفتم😔😔😔😔😔😔

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
آخه مگه می‌تونه بالای رونتو لگد بزنه😐😁

ببین جایی که بالا تنه تموم میشه جای کلیه هامو میزنه قشنگ تیییر میکشه الانم از بس بالا پایین پرید بیدار شدم صبحونشو دادم دوباره خوابید

ینی چی احتمالش حتما هست من نامزدم نباید باشم وای استرس گرفتم😔😔😔😔😔😔

خب بطور کلی گفتم فکر کردم منتظر بچه ای خواستم نفوس خوب بزنم دیگه اینکه ناراحتی نداره یه تست بزن خیال خودتو راحت کن

خب بطور کلی گفتم فکر کردم منتظر بچه ای خواستم نفوس خوب بزنم دیگه اینکه ناراحتی نداره یه تست بزن خیال ...

الان نمیتونم تست بزنم بعد از ظهر هم اسکن میشم اگ بفهمن باردارم ابروم میره

ببین جایی که بالا تنه تموم میشه جای کلیه هامو میزنه قشنگ تیییر میکشه الانم از بس بالا پایین پرید بید ...

چ جالب😍

خدا حفظش کنه برات ان شاءالله 🙏

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2706