1874
2106

امروز قرار بود بعد یکسال مرخصی زایمان برگردم سر کار

دخترمم از دو هفته پیش مهد کودکشو شروع کردم و تقریبا عادت کرده بود.

صبح ساعت ۵ با گریه بیدار شد دیدم داغ داغه .از اون موقع هر ۶ ساعت بهش مسکن می دم و هنوزم داغه

تبش ۳۹.۵ بود مسکن دادمش و بردمش تست داده

حالا فردا یا پس فردا جوابش نیاد

لطفا برای دختر کوچولوم دعا کنین 

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

الهی عزیزم براش دعا میکنم هرچه زودتر حالش بهتر شه 

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید
2124

انشاالله که هرچی زودترخوب بشه برای سلامتیش حمدمیخونم صلوات میفرستم عزیزم

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلهای زندگی منوشوهرم 🌷🌷🌷سه تابچه دارم دوتاپسر👨‍⚕️👨‍⚕️یه دخمل👩‍⚕️ شوهرم عشقمه♥️همسر عزیزم ای بودونبودم 😍من عاشقت هستم باهمه وجودم😍

عزیزم براش ایت الکرسی خوندم خیلی ناراحت شدم برای حال دلت

کاش نبری تو این سرایط بچه رو مهد

یعنی اینقد واجب بوده و کسی رو نداشتی؟

اخه خیلی از بچه های مهد یه مریضی های عفونی دارن که بچه ها از هم میگیرن

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊
2114

سلام عزیزم امیدوارم دخترتون خوبه خوب شه و اصلا نگران نباش :)دخترم دو سالشونه و مهد میره شش ام مرداد نصف شب تب کرد 37 بود بهش شیاف دیکلوفناک 1چهارم و شربت سفکسیم دادم هر 12ساعت و ی روز سرکار نرفتم تا الان خداروشکر خوبه خوبه  موندم خونه فرداش خارش گلو و التهاب گوش داشتم که تا الان کسل و بی حال بودم تا اینکه دیشب چشایی رو از دست دادم زنگ زدم 4030گفتن از نوع خفیفش گرفتی از دخترت و من تو این مدت فقط ورزش کردم از ماهواره روزی 45 دقیقه و نوشیدنی و دم نوش فراوون و گرمیجات و ویتامین سی خوردم خداروشکر الان هم خوبم نگران نباش خوب میشه هر موقع دخترم تب میکنه من بهش 5 شش روز سفکسیم میدم و سریع خوب میشه 

سلام عزیزم امیدوارم دخترتون خوبه خوب شه و اصلا نگران نباش :)دخترم دو سالشونه و مهد میره شش ام مرداد ...

خدا رو شکر خوب شدین

اینجا انتی بیوتیک و شیاف بدون تجویز دکتر نمی دن

2051