2733
2739
والله من خو تا الان کالا چه ایرانی و چه غیر ایرانی نیاز نداشتم آنچنانی 

یکی از دلایلِ بزرگِ خوابیدنِ اقتصادمون همینه دیگه

ایرانی جماعت حاضر نیست،تولیدِ مملکتِ خودش رو بخره تا پولش تو جیبِ کارگرِ ایرانی بره،نه کارگر و تاجرِ خارجی!

و این همه ارز از کشور خارج میشه!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

انشالله ک اول ترامپ و دمو دستگاهش با پارلمانشون نابود بشه 

بعدشم هرکی ک از وطنمون اختلاس و دزدی میکنه ک باعث میشه وضع اقتصادی نابسامان بشه از زندگیش خیر نبینه و ب درک واصل شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا ریشه‌ی مشکلات داخلِ نه خارج منتها چون دولت نمیخواد به خودش زحمت بده و دستِ آقازاده‌هارو قلم ...

عزیزم تحریم هارو دست کم گرفتی

اینکه داخلی مشکل داریم درست

ولی تحریم ها بیش از اونچه ک فکر کنی ب اقتصادمون لطمه زدن

عزیزم تحریم هارو دست کم گرفتی اینکه داخلی مشکل داریم درست ولی تحریم ها بیش از اونچه ک فکر کنی ب اق ...

گلم من گفته‌های خیلی از اساتیدم رو میگم که اتفاقا خیلی معتقد به نظام هم نیستن و نهایتا فقط احترام میزارن

تحریم‌ها نهایتا ۲۰%رو اقتصاد ما تأثیر دارن!

هرچی هست داخله

اگر تأثیرشون اینقدر زیاد بود که خودمون هم راضی میشدیم به مذاکره

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2731
گلم من گفته‌های خیلی از اساتیدم رو میگم که اتفاقا خیلی معتقد به نظام هم نیستن و نهایتا فقط احترام می ...

واقعا خنده دار ب نظر میاد بخان بگن 20درصد فقط تحریم بقیه اش داخل

دست کم ۵۰درصد تحریما ضربه زدن دستِ کممم.

اساتید هم یه حرفایی میزنن!

نمیخام کاره اختلاسگرارو بپوشونم بگم نه داخل هیچ خبری نیست ...دونفر مث زنجانی و طبری و مظلومین ک باشه دیگه واویلا

ولی تحریمهای ظالمانه اثرات حتی جبران ناپذیری ب کشورمون زد!

واقعا خنده دار ب نظر میاد بخان بگن 20درصد فقط تحریم بقیه اش داخل دست کم ۵۰درصد تحریما ضربه زدن دستِ ...

باهاتون هم عقیده نیستم و ایمان دارم اگر دولت درست کار رو دست بگیره،خواهیم دید که اصلا تحریم‌ها به چشم نمیان!

بنظرم تحریم ها و بالارفتن دلار تاثیر داره تو اقتصاد ولی بیشتر مشکلات ما بخاطر بی نظارتی و دلال بازیه ...

اینکه خوبه من یبار یه وسیله اشپزخونه قیمت کردم رفتم اخر بازار ونیم ساعت دیگه برگشتم‌کشیده بود روش میگه قیمتا ساعتیه

یا رب العالمین
2738
اینکه خوبه من یبار یه وسیله اشپزخونه قیمت کردم رفتم اخر بازار ونیم ساعت دیگه برگشتم‌کشیده بود روش می ...

اره مثه طلا شده،قبلا فقط طلا اینطور بود ولی الان پلاستیک و ظرف و ظروفم اینطور شده  

باهاتون هم عقیده نیستم و ایمان دارم اگر دولت درست کار رو دست بگیره،خواهیم دید که اصلا تحریم‌ها به چش ...

بنده هم نمیگم دولت هیچکاری از دستش ساخته نیس چون تحریمیم!خیر

لذا تحریما ضربه ی اساسی رو زدن و وضع رو خیلی بدتر از اون چیزی ک باید میبود کردن.

قطعا نظارت دقیقتر دولتمردان بی تاثیرنیست!

خوب جنسای ایرانی هم‌که با دلار بالامیبرن 

بله اما با خریدشون لااقل پول تو مملکتِ خودمون میمونه

با خرید کالای خارجی چه دردی ازمون دوا میشه؟!

آخه کالاهای ایرانی مگه کیفیت دارن 

شما میدونی فرانسه الان یکی از قطب‌های کریستال و چینی در دنیا هست دیگه؟!مخصوصا کریستال

میدونی از کجا به اینجا رسیدن

اینقدر مردمِ فرانسه تو لیوان‌های کج‌وکوله و داغونِ مملکتِ خودشون آب خوردن و حمایت کردن تا رسیدن به اینجا!

اینو میبینی؟!👇

هفته‌ی پیش،یه دست لباسِ خونگی ایرانی خریدم

تقریبا گرون هم خریدم،درحدی که تا بیام خونه برسم یه کم دودل بودم و همش میگفتم ارزشش رو داشت؟

اما وقتی اومدم خونه این اتکیت رو از لباس جدا کردم،به این فکر کردم که چندتا آدم تو اون شرکت و تولیدی مشغول به کار هستن؟!

چندنفر فقط با این سنجاق‌قفلی‌ها اینارو وصل میکنن به لباس‌ها؟

اگر من و امثالم نخریم کارگرهای ایرانی از کار بیکار میشن و پولِ من میره تو جیب کارگرِ چینی و ترکیه‌ای!