2737
2739
عنوان

داستان خاستگاری من قسمت دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 98 پست

خلاصه اینکه خیلی سختی کشیدم تا چندماه پدرم دراومد 

اوناهم هدیه وند دست لباس داده بودن همچین شاخغول تشکسته بودن 

مادرشوهرم تو‌گوش شوهرم ۳بار خونده بود برات مورد بهتر میگرفتیم عجله کردیم ولی تحمل کردم تا اینکه دنیا رو سرم خراب شد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه روزنامزدمو به زووور کشوندم خونمون تا کنارم باشه کلا باهم باشیم ولی... 

اصلاوقتی دارم مینویسم گریم میگییره و ناراحت میشم . اخه چرا کوتاه اومدم 

تو اتاق نشسته بودیم اخر محرمم بود که یه دفعه برگشت گفت من نسبت به تو سیر شدم نمیدونم دوست دارم یا نه میخوامت یا نه از قیافت خوشم نمیاد قیافه منو برد زیر سوال بهم گفت تو خوشگل نیستی تو قیافه نداری من تو رو با تردید انتخاب کردم 

من یه ساعت دارم تایپیک ها رو بالا پایین می کنم قسمت سوم رو پیدا کنم🤦‍♀️

عزیزم تو همین جا مینویسم کم کم انگار بقیه خوششون نیمد تایپیک تایپیک کنم ادامش همینجا میزارم 

2738

زودتر نمیذاری؟

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

خلاصه اینکه اون لحظه حالم بد شد و بهش گفتم بره خونشون 

ولی تصمیم گرفتم به مادرش بگم بزرگترین اشتباهم بود

وقتیم که به مادرش گفتم مادرش گفت بچه من از یه جا دیگه دلش پره اینطور داره بروز میده 

خانواده شوهر من خیلی خود شیفته هستن متاسفانه من جلوشون خیلی وایسادم ولی شلم گرفتم یه جاهایی خب 

مثلا اونا پلاتین دامادو انداختن گردنمون درحالی که رسم ما شرف شمس بود 

اونوقت مادرشوهرم گفت ماهم طلا نمیخریم سرویس طلا نمیخریم تو دلم موند 

بابامم مجبور شد قبول کنه و منم که اصلا حالیم نبود فقط میگفتم شوهرم اصلا یک لحظه تحمل دوریشو نداشتم

یه روزنامزدمو به زووور کشوندم خونمون تا کنارم باشه کلا باهم باشیم ولی...  اصلاوقتی دارم مینویس ...

خلاصه من خیلی ناراحت شدم 

اونم رفت خونشون و دیگه ندیدمش تا اینکه دوروز بعد رفت اربعین 

بعد رفتنش خیلی کریه کردم ناراحت شدم مثل دیوونه ها شده بودم 

کلا تمام هدایاشونو فقط اتیش نزدم همین 

تا ده روز نه غذا نه اب هیچی هیچی 

2706