2737
2734
عنوان

چرا خواستگار ندارم ؟!؟؟؟

554 بازدید | 26 پست

من ظاهرم خوبه به گفته بعضیها خوشگلم ولی خودم فک میکنم معمولی رو ب بالام

تازه لیسانسمو گرفتم.میخوام برا ارشد بخونم مشکلی ندارم فقط

روابط اجتماعیم افتضاحه. یعنی خیلی ساکت و یکم خجالتی ام. به حدی که همسایه در میزنه درو باز نمیکنم ببینم چیکار داره. همش از موقعیتهای اجتماعی دور میشم حتی خونه خالم هم نمیرم زیاد. مهمونی های بزرگ و عروسی و تولد هم خیلی کم میرم تا جاییکه میتونم میپیچونم.

اگر هم برم خیلی خجالتی و اروم و ساکت ام.

بنظرتون ممکنه علت خواستگار نداشتنم همین باشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خجالت و اجتماعی نبودن و فلان و همه این چیزارو بریز دور یه سر به قیمت طلا و سکه بزن میفهمی چرا زن نمیگیرن

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738

خوب اگه دانشگاه رفتی ک نباید گوشه گیر باشی. تا حدود زیادی ادم توی دانشگاه اجتماعی ترمیشه. کلا بخاطر شرایط جامعه میل به ازدواج هم کم شده توی پسرها. خیلی دنبال ایراد توی خودتون نگردید. بیشتر برمیگرده به مسائل اقتصادی و این کرونا لعنتی. انشالله خوشبخت بشید

من اینجا جز دو تا دوست قدیمی کسی رو نمیشناسم، به من برای موندن انگیزه بیشتری بدین😂

سلام 

تو وقرآن خودتونو بذارین جای من😓

خودمو به ینفر معرفی کردم، ب یکی از اقوامامون

چون کاربریم ترکیده بود خیلی وقت نبودم اصلا حواسم برای تاپیکا نبود 

خواهش میکنم خواهش میکنم برای تاپیک هام گذارش بزنین 

خیلی میترسم 

لطفااااا

حالا اگه میشه تا ندیده تاپیکام ندیده خواآهش میکنم برا تاپیک هام گزارش بزنین

زیاد نیستن خواهش میکنم گذارش بزنین 

اگه زدین، لایکم کنین

خیلی ممنونممممم

2706