2726

دادگاه عالی انتظامی قضات نیز در حکم شماره 2684 مورخ 25/8/ 1319 چنین آورده است: در جرم افترا قصد اضرار در شکایت کذب باید احراز شود. همچنین در حکم دیگری گفته شده است: نسبت دادن عمل مجرمانه در مقام دفاع و پاسخ به سؤال بازپرس، افترا محسوب می شود چون افترا در قالب اعلام جرم باید به شکل ابتدایی و ارتجالی باشد،محکوم ب پرداخت جریمه می باشد ( حکم شماره 1586/9 مورخ 1317 دادگاه عالی انتظامی قضات)

اینم قانونش خانم@مامان_حنا_بلا

وقتی سواد ندارین یکی راهنمایی میکنه توهین نکنید حداقل😏

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
چ شده

هیچی بابا زده میخوام برم از همسایمون رو لو بدم گفتم چیزی پیدا نکنن جریمه باید بدی مسخره میکنه 😕نفهم

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دركل براي آرامش خودتون اينجا رو زياد جدي نگيريد😊😊

اخه طرف یچیزی رو نمیفهمه یکم تحقیق میکنه حداقل

هیچی بابا زده میخوام برم از همسایمون رو لو بدم گفتم چیزی پیدا نکنن جریمه باید بدی مسخره میکنه 😕نفهم

تگش میکردی لاقل 😀

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤

همسايشون چيكار كرده مگه؟آدم تو خونه خودشم نميتونه راحت داشه😑😑

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
همسايشون چيكار كرده مگه؟آدم تو خونه خودشم نميتونه راحت داشه😑😑

میگه همسایمون مواد فروشه چمیدونم خدا میدونه کدوم محله میشینن

میگه همسایمون مواد فروشه چمیدونم خدا میدونه کدوم محله میشینن

خب ميگفتي شما ازش جنس نگيرين😑😑 موادفروشاي بخت برگشته هم كه كسيو مجبور نكردن 😅😅

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706